STUDIO AG Sp. z o.o.
ul. Langiewicza 28 U2
70-263 Szczecin
NIP: 8561725992
 
 
91 433 19 50
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://studioag.pl/
Oferta - prace przygotowawcze
Wyszukujemy:
– dla inwestora odpowiedniego terenu pod jego inwestycję
Sprawdzamy:
– stan prawny danej nieruchomości oraz jej przydatności do konkretnej inwestycji
Wykonujemy:
– koncepcję architektoniczną bądź urbanistyczną
– badania gruntu
– raport o oddziaływaniu inwestycji na środowisko
– podkłady geodezyjne
– inwentaryzacje architektoniczno-budowlane
– ekspertyzy budowlane
Przygotowujemy:
– wniosek w celu uzyskania warunków zabudowy
– wniosek w celu uzyskania warunków przyłączy dla danej inwestycji (woda, gaz, prąd, itd.)
Jako architekta z nowatorskim, nastawionym na wysoką efektywność podejściem, najbardziej fascynuje mnie kreowanie wyjątkowych rozwiązań. Dużą satysfakcję sprawia mi planowanie prac i ich realizacja. Cieszy mnie, że mogę towarzyszyć moim klientom przez cały proces – od koncepcji do realizacji – i brać za to pełną odpowiedzialność.
mgr inż. arch. IARP Łukasz Szykuć – prezes zarządu
STUDIO AG Sp. z o.o. jest pracownią architektoniczną. Na Państwa zlecenie wykonamy projekt i dopilnujemy jego realizacji w kraju lub poza jego granicami.
Nad realizacją zleconych nam projektów pracuje zespół architektów, którzy opracowują projekty i koordynują pracę współpracujących z nami architektów oraz specjalistów innych branż. Potencjał ludzki oraz fachowa wiedza wspomagana najnowszym oprogramowaniem komputerowym (ARCHICAD, AUTOCAD, ARTLANTIS) pomoże Państwu w ocenie procesu projektowego i podjęciu właściwych decyzji.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić okna do twojego domu. Zobacz Tutaj - Zapraszamy do współpracy z nami. 

Starogard Gdański

Suwałki

Swarzędz

Świdnica

Świdnik

Okno wykuszowe tworzy wrażenie otwartej przestrzeni. Najpopularniejszą konfiguracją jest centralne stałe okno otoczone dwoma innymi oknami, zazwyczaj skrzydłowymi lub podwójnymi, które umożliwiają wentylację. Łukowe okna zawierają cztery lub więcej okien. Okna łączą się, tworząc łagodny „łuk”. Podobnie do konfiguracji wnęki, okna dziobowe są zazwyczaj stałe, a okna boczne są obsługiwane.

Zarówno okna wnękowe, jak i łukowe oferują:

Zewnętrzna projekcja z pokoju dla dramatycznego wyglądu
Mnóstwo naturalnego światła
Spawane ramami i skrzydłami wykonane z ziemi tworzą mocne, szczelne okno, które idealnie nadaje się do konfiguracji łukowych i wnękowych. Nasze okna są zaprojektowane i zbudowane tak, aby spełniać, a nawet przekraczać najsurowsze wymagania dotyczące okien ENERGY STAR. Wszystkie winylowe okna Earthwise produkowane przez Vinylmax są wykonane z opatentowanego materiału do oprawiania winylu. Jest to zaawansowany, bezpieczny dla środowiska związek opracowany, aby wytrzymać ostre działanie pogody i światła ultrafioletowego.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.