PRACOWNIA PROJEKTOWA Anna Wolano
ul. Armii Krajowej 7 (II p.)
58-100 Świdnica
NIP: 8842360536
 
 
 

projekty indywidualne domów, budynków wielorodzinnych, garaży, budynków gospodarczych
sprzedaż gotowych projektów domów, garaży, pawilonów itp.
adaptacja projektów gotowych
projekty zagospodarowania terenu
pośrednictwo w załatwianiu formalności do pozwolenia na budowę i zgłoszenia robót
inwentaryzacje projekty zmiany sposobu użytkowania oraz projekty zamienne makiety
Nasza Firma powstałą z pasji, wiedzy i doświadczenia. Misją naszej firmy jest sprostanie oczekiwaniom naszych Klientów poprzez fachową, terminową i kompleksową realizację zleceń.
Ze względu na wielobranżowy charakter działalności biura projektowego posiadamy stałych współpracowników. Nasi partnerzy to osoby i firmy o długoletnim stażu w branży projektowo-budowlanej posiadający niezbędne uprawnienia do wykonywania reprezentowanych specjalności.
Zapewniamy profesjonalną, kompleksową obsługę procesu projektowego, od analizy terenu przed decyzją jego kupna, poprzez koncepcję z wizualizacjami, aż po dokumentację projektu budowlanego przygotowaną do uzyskania pozwolenia na budowę. Pomagamy naszym klientom przejść przez długi biurokratyczny proces zatwierdzeń i uzgodnień. Inwestor jest na bieżąco informowany o postępie prac projektowych, wprowadzanych zmianach i ich wpływie na projekt.
Realizację budowy możecie Państwo prowadzić we współpracy z kierownikiem budowy, który współpracuje z naszym biurem, w trakcie realizacji konsultując nasze projekty.
mgr inż. architekt Anna Wolano
 
www.twoj-architekt.pl

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić okna do twojego domu. Zobacz Tutaj - Zapraszamy do współpracy z nami. 

Starogard Gdański

Suwałki

Swarzędz

Świdnica

Świdnik

Okno wykuszowe tworzy wrażenie otwartej przestrzeni. Najpopularniejszą konfiguracją jest centralne stałe okno otoczone dwoma innymi oknami, zazwyczaj skrzydłowymi lub podwójnymi, które umożliwiają wentylację. Łukowe okna zawierają cztery lub więcej okien. Okna łączą się, tworząc łagodny „łuk”. Podobnie do konfiguracji wnęki, okna dziobowe są zazwyczaj stałe, a okna boczne są obsługiwane.

Zarówno okna wnękowe, jak i łukowe oferują:

Zewnętrzna projekcja z pokoju dla dramatycznego wyglądu
Mnóstwo naturalnego światła
Spawane ramami i skrzydłami wykonane z ziemi tworzą mocne, szczelne okno, które idealnie nadaje się do konfiguracji łukowych i wnękowych. Nasze okna są zaprojektowane i zbudowane tak, aby spełniać, a nawet przekraczać najsurowsze wymagania dotyczące okien ENERGY STAR. Wszystkie winylowe okna Earthwise produkowane przez Vinylmax są wykonane z opatentowanego materiału do oprawiania winylu. Jest to zaawansowany, bezpieczny dla środowiska związek opracowany, aby wytrzymać ostre działanie pogody i światła ultrafioletowego.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.