MDOM Michał Misch
Rynek 26
62-020 Swarzędz
NIP: 7821925808
 
 
61 651 19 09
507 328 573
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://mdomstudio.pl/
Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty usług świadczonych przez naszych doświadzonych architektów.
1.Projekty indywidualne
Projekt indywidualny powstaje od podstaw, w oparciu o indywidualne potrzeby każdego Klienta. Istotnym czynnikiem jest ukształtowanie terenu a także najbliższe otoczenie działki, na którym ma powstać wymarzony dom.Pracujemy, by spełnić oczekiwania inwestora w kwestii funkcjonalności oraz stylu i estetyki budynku, nie zapominając o najbliższym sąsiedztwie, zachowując ład architektoniczny otoczenia.
Etapy realizacji projektu:
- rozmowa z inwestorem
- skompletowanie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę
- wykonania koncepcji budynku (wizualizacje komputerowe) aż do ostatecznej akceptacji Klienta
Zapewniamy profesjonalne opracowania projektów i pewność ich zatwierdzenia i uzyskanie pozwoleń na budowę.
2.Projekty gotowe sprzedaż i adaptacja
Pomożemy dobrać projekt gotowy, który sprosta Państwa oczekiwaniom i wizji domu, taki, który będzie „ pasował ” dla posiadanej działki i spełni wymogi warunków zabudowy lub miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Pośredniczymy w zakupie projektów gotowych spośród wszystkich sprawdzonych i liczących się na rynku Pracowni Projektowych.Za pomoc w wyborze i doradztwo przy zakupie u nas projektu gotowego nic Państwo nie dopłacacie poza ceną katalogową projektu

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić okna do twojego domu. Zobacz Tutaj - Zapraszamy do współpracy z nami. 

Starogard Gdański

Suwałki

Swarzędz

Świdnica

Świdnik

Okno wykuszowe tworzy wrażenie otwartej przestrzeni. Najpopularniejszą konfiguracją jest centralne stałe okno otoczone dwoma innymi oknami, zazwyczaj skrzydłowymi lub podwójnymi, które umożliwiają wentylację. Łukowe okna zawierają cztery lub więcej okien. Okna łączą się, tworząc łagodny „łuk”. Podobnie do konfiguracji wnęki, okna dziobowe są zazwyczaj stałe, a okna boczne są obsługiwane.

Zarówno okna wnękowe, jak i łukowe oferują:

Zewnętrzna projekcja z pokoju dla dramatycznego wyglądu
Mnóstwo naturalnego światła
Spawane ramami i skrzydłami wykonane z ziemi tworzą mocne, szczelne okno, które idealnie nadaje się do konfiguracji łukowych i wnękowych. Nasze okna są zaprojektowane i zbudowane tak, aby spełniać, a nawet przekraczać najsurowsze wymagania dotyczące okien ENERGY STAR. Wszystkie winylowe okna Earthwise produkowane przez Vinylmax są wykonane z opatentowanego materiału do oprawiania winylu. Jest to zaawansowany, bezpieczny dla środowiska związek opracowany, aby wytrzymać ostre działanie pogody i światła ultrafioletowego.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.