PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Joanna Przybyła
os. Edwarda Raczyńskiego 30/23
62-020 Swarzędz
NIP: 7772520016
 
668-032-594
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.architekt-przybyla.pl/
Indywidualne projekty obiektów budowlanych ↓
Pracownia oferuje projekty:
budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych,
budynków użyteczności publicznej - budynków biurowych, usługowych, handlowych, budynków opieki zdrowotnej itd.,
budynków zamieszkania zbiorowego - hoteli, moteli, pensjonatów, internatów, akademików itd.,
budynków gospodarczych, garażowych, magazynowych, produkcyjnych, warsztatowych, inwentarskich i innych,
obiektów sportowych.
Projekt budowlany może dotyczyć: budowy nowego obiektu, rozbudowy, nadbudowy, przebudowy istniejącego obiektu oraz rozbiórki obiektu budowlanego i jest niezbędną częścią dokumentacji budowlanej na podstawie, której inwestor otrzyma pozwolenie na budowę.
Dobrze opracowany projekt budowlany budynku musi spełniać oczekiwania klienta, musi być przejrzysty, zrozumiały, zaprojektowany obiekt musi zapewniać wysoki komfort użytkowania. Projekt taki ma wyjątkowy charakter, jest niepowtarzalny i unikalny, wymaga współpracy specjalistów z różnych dziedzin powiązanych z budownictwem. Dlatego pracownia oferuje projekty budowlane, wykonawcze i powykonawcze w zakresie architektury, konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych oraz technologicznych.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić okna do twojego domu. Zobacz Tutaj - Zapraszamy do współpracy z nami. 

Starogard Gdański

Suwałki

Swarzędz

Świdnica

Świdnik

Okno wykuszowe tworzy wrażenie otwartej przestrzeni. Najpopularniejszą konfiguracją jest centralne stałe okno otoczone dwoma innymi oknami, zazwyczaj skrzydłowymi lub podwójnymi, które umożliwiają wentylację. Łukowe okna zawierają cztery lub więcej okien. Okna łączą się, tworząc łagodny „łuk”. Podobnie do konfiguracji wnęki, okna dziobowe są zazwyczaj stałe, a okna boczne są obsługiwane.

Zarówno okna wnękowe, jak i łukowe oferują:

Zewnętrzna projekcja z pokoju dla dramatycznego wyglądu
Mnóstwo naturalnego światła
Spawane ramami i skrzydłami wykonane z ziemi tworzą mocne, szczelne okno, które idealnie nadaje się do konfiguracji łukowych i wnękowych. Nasze okna są zaprojektowane i zbudowane tak, aby spełniać, a nawet przekraczać najsurowsze wymagania dotyczące okien ENERGY STAR. Wszystkie winylowe okna Earthwise produkowane przez Vinylmax są wykonane z opatentowanego materiału do oprawiania winylu. Jest to zaawansowany, bezpieczny dla środowiska związek opracowany, aby wytrzymać ostre działanie pogody i światła ultrafioletowego.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.