EURYTHMIA Biuro Projektowe
os. Kościuszkowców 41
62-020 Swarzędz
NIP: 7772604612
 
 
607 367 436
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.eurythmia.pl
EURYTHMIA = DOBRY RYTM
Nazwa pracowni została zaczerpnięta z dzieła "De Architectura" (O architekturze ksiąg dziesięć) napisanego pod koniec I w. p.n.e przez Witruwiusza.
Pracownia architektoniczna została założona w 2009 roku przez mgr inż. arch. Aleksandrę Jackowską, która posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń od 2010 roku.
Członek Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów.
Właścicielka pracowni jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej.
PROJEKTY WNĘTRZ KOMERCYJNYCH I PRYWATNYCH
Naszą pasję stanowią wszelkiego rodzaju wnętrza, do których podchodzimy bardzo indywidualnie.
Poniżej przedstawiamy zakres projektu / aranżacji wnętrz:
- przy pierwszym spotkaniu przeprowadzamy ogólną inwentaryzację remontowanych pomieszczeń (+ dokumentacja fotograficzna)
- następnie przedstawiamy kilka wariantów w formie rysunków 3d
- ostateczny projekt wnętrza przedstawiamy w postaci fotorealistycznej wizualizacji
- w projekcie końcowym znajduje się szereg rysunków technicznych / wykonawczych zawierających rzuty i kłady ścian z projektami płytek, sufitów, oświetlenia, elektryki, mebli itp.
- do projektu załączamy zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia
- Pomagamy klientom przy zakupie proponowanych materiałów i produktów, tak aby nie został przekroczony budżet
- Zapraszamy na porady i konsultacje w zakresie doboru kolorystyki, materiałów wykończeniowych, mebli, oświetlenia, elementów dekoracyjnych, tkanin, itp.
INDYWIDUALNE PROJEKTY DOMÓW JEDNORODZINNYCH
Proponujemy oryginalne, ciekawe oraz jednocześnie współczesne projekty domów jednorodzinnych.
Naszym celem jest uzyskanie jednorodnego projektu spełniającego Państwa wymagania oraz wymogi prawa budowlanego.
Przy projektach kładziemy ogromny nacisk na energooszczędność poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii, materiałów oraz produktów. Dzięki takiemu podejściu otrzymujemy projekty domów o wysokim standarcie wykończenia, których koszt eksploatacji jest na relatywnie niskim poziomie. Pozwala to cieszyć się wymarzonym domem przez dziesiątki lat bez dodatkowych wysokich obciążeń finansowych.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić okna do twojego domu. Zobacz Tutaj - Zapraszamy do współpracy z nami. 

Starogard Gdański

Suwałki

Swarzędz

Świdnica

Świdnik

Okno wykuszowe tworzy wrażenie otwartej przestrzeni. Najpopularniejszą konfiguracją jest centralne stałe okno otoczone dwoma innymi oknami, zazwyczaj skrzydłowymi lub podwójnymi, które umożliwiają wentylację. Łukowe okna zawierają cztery lub więcej okien. Okna łączą się, tworząc łagodny „łuk”. Podobnie do konfiguracji wnęki, okna dziobowe są zazwyczaj stałe, a okna boczne są obsługiwane.

Zarówno okna wnękowe, jak i łukowe oferują:

Zewnętrzna projekcja z pokoju dla dramatycznego wyglądu
Mnóstwo naturalnego światła
Spawane ramami i skrzydłami wykonane z ziemi tworzą mocne, szczelne okno, które idealnie nadaje się do konfiguracji łukowych i wnękowych. Nasze okna są zaprojektowane i zbudowane tak, aby spełniać, a nawet przekraczać najsurowsze wymagania dotyczące okien ENERGY STAR. Wszystkie winylowe okna Earthwise produkowane przez Vinylmax są wykonane z opatentowanego materiału do oprawiania winylu. Jest to zaawansowany, bezpieczny dla środowiska związek opracowany, aby wytrzymać ostre działanie pogody i światła ultrafioletowego.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.