Mirosław Kmita Pracownia Projektowa VIOLET-ARCH
ul. Szczecińska 59
73-110 Stargard
NIP: 8541566237
 
 
 
 
Zajmuję się projektowaniem architektoniczno - budowlanym oraz projektami wnętrz pod szyldem Pracownia Projektowa "Violet-Arch" od grudnia 1996 roku. Ukończyłam studia na kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Szczecińskiej. Mój zespół projektowy liczy 3 architektów zatrudnionych w ramach umowy o pracę. Przy wykonywanych zleceniach współpracuję tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi projektantami zewnętrznymi innych branż: konstruktorami, instalatorami sanitarnymi i elektrycznymi, drogowcami, geodetami, geologami oraz rzeczoznawcami.
Przy projektowaniu stosujemy techniki komputerowego opracowania wykorzystując legalne oprogramowanie. Posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu architekta.
Zapewniam pełną i profesjonalną obsługę wszystkich etapów inwestycji: doradztwo; projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze; uzgodnienia wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, nadzór autorski.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Wykonujemy projekty wszelkich inwestycji związanych z budownictwem:
projekty budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych,
adaptacja projektów typowych (gotowych) domów jednorodzinnych,
projekty obiektów użyteczności publicznej,

 
http://www.architekt.stargard.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal Twoje-okna Zapraszamy do współpracy z nami. 

Skarżysko-Kamienna

Skawina

Skierniewice

Słupsk

Sochaczew

Sopot

Sosnowiec

Śrem

Środa Wielkopolska

Stalowa Wola

Starachowice

Stargard

stałe style
Okna obrazów są nieruchome i nie można ich otworzyć. Jest to często nazywane „stałym” oknem. Są one używane jako główna cecha, zapewniając niezakłócony widok, jednocześnie pozwalając na dużą ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Okna obrazów mogą być używane samodzielnie lub w grupie z innymi stylami okien.

Inne stałe okna akcentów obejmują:

Okna pawęży, które są używane jako akcenty wokół większych okien
Kształty geometryczne, które są również popularne jako okna akcentujące i obejmują półokrągłe, ćwierćokrągłe, trójkąty i więcej; większość jest typu stałego
Okna
w kształcie zatoki i łuku Jaka jest różnica między oknem a oknem? Okno wykuszowe wystaje dalej ze ściany niż okno dziobowe, które ma łagodny kształt.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.