SO-BPA
ul. Topolowa 6
73-110 Grzędzice
NIP:
  

 
Zakres naszej pracy obejmuje:
koncepcje architektoniczne, wielobranżowe projekty budowlane, wielobranżowe projekty wykonawcze, projektowanie wnętrz, wizualizację projektów, specyfikację projektową dobranych materiałów i wyposażenia, nadzory autorskie nad projektami.
przygotowujemy dokumentację niezbędną do opracowania decyzji środowiskowych, raportów oddziaływania na środowisko, uzyskania korzystnych warunków zabudowy.
kompleksowo opracowujemy dokumentacje administracyjne w celu uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę, pozwoleniu na rozbiórkę czy zalegalizowaniu samowoli budowlanej.
Mamy doświadczenie w opracowywaniu opinii technicznych i inwentaryzacyjnych. Zakres projektu oraz jego cenę dyskutujemy indywidualnie, jesteśmy bardzo konkurencyjni a naszą pracę wyznaczają wysokie standardy. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Satysfakcja naszego klienta to dla nas rzecz priorytetowa.
Pierwsze kroki
Gdy rozpoczynamy pracę nad nowym projektem staramy się jak najlepiej zrozumieć inwestora. Priorytetowym punktem wspólnych rozważań jest ukształtowanie pomysłów by każda część projektu była dopasowana do potrzeb i wymagań zamawiającego. Poznanie potrzeb jest jedną z najważniejszych części trudnego procesu projektowania. Bez tej wiedzy nigdy nie powstanie dobry projekt.
Koncepcja
Zbieramy informacje na temat wymaganego projektu, kompletujemy pomieszczenia, zestawiamy wszystkie dane aby stworzyć wytyczne do dalszego rozwijania projektu. Cały czas mamy kontakt z inwestorem i przedstawiamy swoje spostrzeżenia i wnioski. Centymetr po centymetrze układamy plan dalszego działania. Na podstawie szkiców i pierwszych pomysłów powstaje forma, która jest rezultatem pracy architekta i inwestora. Obiekt kształtujemy uwzględniając charakter i potrzeby inwestora, funkcję, warunki terenowe, otoczenie.

 http://www.so-bpa.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal Twoje-okna Zapraszamy do współpracy z nami. 

Skarżysko-Kamienna

Skawina

Skierniewice

Słupsk

Sochaczew

Sopot

Sosnowiec

Śrem

Środa Wielkopolska

Stalowa Wola

Starachowice

Stargard

stałe style
Okna obrazów są nieruchome i nie można ich otworzyć. Jest to często nazywane „stałym” oknem. Są one używane jako główna cecha, zapewniając niezakłócony widok, jednocześnie pozwalając na dużą ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Okna obrazów mogą być używane samodzielnie lub w grupie z innymi stylami okien.

Inne stałe okna akcentów obejmują:

Okna pawęży, które są używane jako akcenty wokół większych okien
Kształty geometryczne, które są również popularne jako okna akcentujące i obejmują półokrągłe, ćwierćokrągłe, trójkąty i więcej; większość jest typu stałego
Okna
w kształcie zatoki i łuku Jaka jest różnica między oknem a oknem? Okno wykuszowe wystaje dalej ze ściany niż okno dziobowe, które ma łagodny kształt.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.