WIZART STUDIO Piotr Bujnowski
ul. Stefana Czarnieckiego 24 F
73-110 Stargard Szczeciński
NIP: 854-141-90-39
 
 
 

Pracownia projektowa WizArt Studio działa od 2001 r.
Projektujemy budynki mieszkalnictwa wielorodzinnego, jednorodzinnego, ochrony zdrowia, sportu , banków, handlowe, hotele, biurowce, zakłady produkcyjne.
Projekty powstają na zlecenie instytucji państwowych i samorządowych, firm prywatnych oraz osób fizycznych. Wykonujemy projekty obiektów wymagających szczególnych walorów architektonicznych, a także skomplikowane technologicznie. Projektujemy korzystając z współczesnych technologii i materiałów.
Architektura, poza spełnieniem względów czysto formalnych i funkcjonalnych powinna być efektem pasji tworzenia, dlatego projektując staramy się uzyskać harmonię pomiędzy pięknem, funkcją i ekonomią obiektów przez nas tworzonych. Staramy się w jak najlepszy sposób połączyć oczekiwania Inwestorów z naszymi ambicjami projektowymi. Służymy naszą pomocą począwszy od koncepcji i opracowań przedprojektowych, po nadzory autorskie i udział w odbiorach zrealizowanych obiektów. Współpracujemy z naszymi Klientami przez cały proces inwestycyjny, staramy się sprostać wyzwaniom przez nich stawianym, a zakres naszych działań dopasowujemy do indywidualnych życzeń Zleceniodawcy.

 
http://www.wizartstudio.pl/
 

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal Twoje-okna Zapraszamy do współpracy z nami. 

Skarżysko-Kamienna

Skawina

Skierniewice

Słupsk

Sochaczew

Sopot

Sosnowiec

Śrem

Środa Wielkopolska

Stalowa Wola

Starachowice

Stargard

stałe style
Okna obrazów są nieruchome i nie można ich otworzyć. Jest to często nazywane „stałym” oknem. Są one używane jako główna cecha, zapewniając niezakłócony widok, jednocześnie pozwalając na dużą ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Okna obrazów mogą być używane samodzielnie lub w grupie z innymi stylami okien.

Inne stałe okna akcentów obejmują:

Okna pawęży, które są używane jako akcenty wokół większych okien
Kształty geometryczne, które są również popularne jako okna akcentujące i obejmują półokrągłe, ćwierćokrągłe, trójkąty i więcej; większość jest typu stałego
Okna
w kształcie zatoki i łuku Jaka jest różnica między oknem a oknem? Okno wykuszowe wystaje dalej ze ściany niż okno dziobowe, które ma łagodny kształt.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.