PRACOWNIA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH
ul. Adama Mickiewicza 1a/2.10
27-200 Starachowice
NIP: 664-155-61-48
 
 
668 045 205 mgr inż. Norbert Wysocki
41 242 96 79
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.btec.pl/
Nasza Oferta dla osób indywidualnych jak i dla dużych przedsiębiorstw
Pracowania Projektowa "btec norbert wysocki" należy do uniwersalnych i otwartych na wyzwania techniczne biur projektowych. Chętnie i z pasją dzielimy się wiedzą techniczną od stosunkowo prostych technicznie po bardzo skomplikowane zagadnienia konstrukcji budowlanych.
Projekty Budowlane i Projekty Wykonawcze
Informujemy Państwa, że mamy duże doświadczenie przy wykonywaniu konstrukcyjnej dokumentacji projektowej spełniającej wymagania aktualnie obowiązujących przepisów Prawa Budowlanego oraz wysokiej wiedzy technicznej i znajomości możliwości wykonawczych.
- Konstrukcje żelbetowe
Jesteśmy Pracownią Projektową posiadającą najnowsze oprogramowanie (w tym również modułów obliczeniowych) do sprawnego wykonywania rysunków rozkładu wszystkich prętów zbrojeniowych dla całego obiektu.
- Konstrukcje sprężone strunobetonowe/ kablobetonowe
Elementy należące do najtrudniejszych w dziedzinie projektowania konstrukcji budowlanych, stanowią podstawę naszej działalności projektowej. To właśnie nasze doświadczenie projektowe oraz wiedza wykonawcza w tej dziedzinie wyróżnia nas z pośród dużej liczby pracowni konstrukcyjnych naszego kraju. Posiadamy w swoim dorobku dużo wykonanych obiektów budowlanych, w których tylko zastosowanie sprężenia sprostało wymaganiom założeń stanu nośności oraz użytkowania.
- Konstrukcje stalowe
Nasza Pracowania posiada specjalistów od konstrukcji stalowych, którzy zaprojektowali wiele ciekawych i nietypowych obiektów strukturalnych wykonanych z profili stalowych.
- Konstrukcje zespolone
Spełnienie wymagań Naszych Klientów umożliwia zastosowanie połączenia wiedzy z dziedziny konstrukcji żelbetowych w połączeniu z elementami stalowymi. Jesteśmy w stanie sprostać również tego typu wyzwaniom.
- Konstrukcje oporowe
Nasza Pracowania wykonuje zlecenia również na terenie naszego najbliższego otoczenia. Ponieważ jest to teren górzysty wielokrotnie wynikiem naszej pracy były wszelkiego rodzaju ściany oporowe, komponujące z terenem oraz obciążeniem naziomu.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal Twoje-okna Zapraszamy do współpracy z nami. 

Skarżysko-Kamienna

Skawina

Skierniewice

Słupsk

Sochaczew

Sopot

Sosnowiec

Śrem

Środa Wielkopolska

Stalowa Wola

Starachowice

Stargard

stałe style
Okna obrazów są nieruchome i nie można ich otworzyć. Jest to często nazywane „stałym” oknem. Są one używane jako główna cecha, zapewniając niezakłócony widok, jednocześnie pozwalając na dużą ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Okna obrazów mogą być używane samodzielnie lub w grupie z innymi stylami okien.

Inne stałe okna akcentów obejmują:

Okna pawęży, które są używane jako akcenty wokół większych okien
Kształty geometryczne, które są również popularne jako okna akcentujące i obejmują półokrągłe, ćwierćokrągłe, trójkąty i więcej; większość jest typu stałego
Okna
w kształcie zatoki i łuku Jaka jest różnica między oknem a oknem? Okno wykuszowe wystaje dalej ze ściany niż okno dziobowe, które ma łagodny kształt.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.