Fredrowicz Olga Pracownia Projektowa
ul. Tatrzańska 6
41-200 Sosnowiec
NIP: 6443111871
 
 

 
Jestem architektem z nowatorskim podejściem do projektowania. Szczególną uwagę poświęcam funkcjonalności przestrzennej i powiązaniu formy z funkcją oraz dostosowaniu przestrzeni do indywidualnych potrzeb Klienta. W 2007 roku obroniłam dyplom w Katedrze Planowania Przestrzennego na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Pięć lat po ukończeniu studiów uzyskałam Uprawnienia Budowlane do projektowania w zakresie architektury bez ograniczeń i jestem członkiem Śląskiej Izby Architektów. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w rodzinnej firmie pracując kilka lat jako asystent architekta oraz jako asystent kierownika budowy w firmie deweloperskiej Dostępny Dom budującej osiedla mieszkaniowe na Śląsku. Doświadczenie praktyczne poszerzyłam znacznie prowadząc inwestycję budowy własnego domu. W 2010 roku rozpoczęłam własną działalność gospodarczą Pracownię Projektową Ola Fredowicz.
PROJEKTY BUDOWLANE
Wykonujemy projekty indywidualne:
domów jednorodzinnych
domów wielorodzinnych
budynków użyteczności publicznej
budynków komercyjnych
uzyskanie warunków zabudowy
pozwolenie na budowę
zgłoszenie robót budowlanych
zmiana sposobu użytkowania

 
http://olafredowicz.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal Twoje-okna Zapraszamy do współpracy z nami. 

Skarżysko-Kamienna

Skawina

Skierniewice

Słupsk

Sochaczew

Sopot

Sosnowiec

Śrem

Środa Wielkopolska

Stalowa Wola

Starachowice

Stargard

stałe style
Okna obrazów są nieruchome i nie można ich otworzyć. Jest to często nazywane „stałym” oknem. Są one używane jako główna cecha, zapewniając niezakłócony widok, jednocześnie pozwalając na dużą ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Okna obrazów mogą być używane samodzielnie lub w grupie z innymi stylami okien.

Inne stałe okna akcentów obejmują:

Okna pawęży, które są używane jako akcenty wokół większych okien
Kształty geometryczne, które są również popularne jako okna akcentujące i obejmują półokrągłe, ćwierćokrągłe, trójkąty i więcej; większość jest typu stałego
Okna
w kształcie zatoki i łuku Jaka jest różnica między oknem a oknem? Okno wykuszowe wystaje dalej ze ściany niż okno dziobowe, które ma łagodny kształt.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.