PRACOWNIA PROJEKTOWA Sp.z.o.o.
ul. Trzeciego Maja 21
41-200 Sosnowiec
NIP: 6440012045
 
 
 

architekt Wojciech Kołodziejczyk
architekt Krystian Kaizerbrecht
Pracownia Projektowa spółka z o. o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejestrowym w Katowicach pod numerem RHB 6123 i istnieje od roku 1991. Siedziba firmy mieści się w Sosnowcu przy ulicy Trzeciego Maja 21. Pracownia jest członkiem Izby Gospodarczej Projektowania Architektonicznego w Warszawie.
Pracownia jest płatnikiem podatku VAT, numer NIP 644-001-20-45. Kapitał zakładowy wynosi 30 000,-. Wszystkie udziały spółki są w posiadaniu założycieli spółki, arch. W.Kołodziejczyka i arch. K.Kaizerbrecht. Architekci są członkami Śląskiej Okręgowej Izby Architektów w Katowicach.
Obrót netto w roku 1998 wyniósł ok. 930 000,-, w roku 1999 ok. 984 500,- zł, w roku 2000 ok. 849 000,-, w roku 2001 ok. 771 000,-, w roku 2002 ok. 838 000,-, a w roku 2003 ok. 1 086 000,-.
Zajmujemy się wykonywaniem projektów architektonicznych i wielobranżowych obiektów budownictwa ogólnego i usługowego wraz z przygotowaniem inwestycji, tj. wykonujemy oprócz projektów elementy zastępstwa inwestycyjnego w zakresie pozyskania wszystkich uzgodnień przedprojektowych i innych potrzebnych dokumentów i decyzji oraz obsługi geodezyjnej i geologicznej aż do uzyskania pozwoleń na budowę. Prowadzimy także pełną obsługę inwestycyjną jako zastępczy inwestor. W uzgodnieniu z Zamawiającym, realizacje projektów obejmujemy pełnym nadzorem autorskim.
Zapewniamy zaopiniowanie wykonywanych projektów przez rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż, BHP oraz sanitarno-higienicznych.
Zatrudniona kadra inżynierska posiada pełne uprawnienia projektowe budowlane, rozszerzone o uprawnienia konserwatorskie (projekty i kierowanie robotami przy zabytkach nieruchomych).

 
http://pracownia-projektowa.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal Twoje-okna Zapraszamy do współpracy z nami. 

Skarżysko-Kamienna

Skawina

Skierniewice

Słupsk

Sochaczew

Sopot

Sosnowiec

Śrem

Środa Wielkopolska

Stalowa Wola

Starachowice

Stargard

stałe style
Okna obrazów są nieruchome i nie można ich otworzyć. Jest to często nazywane „stałym” oknem. Są one używane jako główna cecha, zapewniając niezakłócony widok, jednocześnie pozwalając na dużą ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Okna obrazów mogą być używane samodzielnie lub w grupie z innymi stylami okien.

Inne stałe okna akcentów obejmują:

Okna pawęży, które są używane jako akcenty wokół większych okien
Kształty geometryczne, które są również popularne jako okna akcentujące i obejmują półokrągłe, ćwierćokrągłe, trójkąty i więcej; większość jest typu stałego
Okna
w kształcie zatoki i łuku Jaka jest różnica między oknem a oknem? Okno wykuszowe wystaje dalej ze ściany niż okno dziobowe, które ma łagodny kształt.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.