ANIŚKO PRACOWNIA PROJEKTOWA
ul. Hutnicza 1c/5
41-205 Sosnowiec
NIP: 644-24-17-668
 
 
 

Witam na stronie
mojej pracowni. Zawodowo architekturą zajmuję się od kilkunastu lat. Praca w tym okresie zaowocowała wieloma projektami i dlatego postanowiłem stworzyć miejsce, w którym będę mógł na bieżąco prezentować dotychczasowy dorobek mojej firmy.
Pracownia – to dział gdzie znajdą Państwo informacje na temat oferty mojej firmy. Projekty – prezentuję tutaj część spośród zrealizowanych projektów. Logowanie – to miejsce dla inwestorów gdzie publikuję bieżące projekty, koncepcje, którymi obecnie się zajmuję. To miejsce jest platformą wymiany informacji z klientami. Udostępniane są aktualne wersje projektów dla klientów, jednak te informacje są zabezpieczone hasłem.
Serdecznie zapraszam do przejrzenia mojego dotychczasowego dorobku.
Piotr Aniśko
ANIŚKO PRACOWNIA PROJEKTOWA to moja autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu architektury.
Głównym obszarem działalności pracowni jest projektowanie obiektów o różnej funkcji, skali i stopniu skomplikowania. Zakres tematyczny projektów obejmuje zarówno skomplikowane obiekty użytkowe jak budynki biurowe, obiekty służby zdrowia, obiekty komercyjne ale także mieszkalne wielorodzinne czy domy jednorodzinne. Świadczę również usługi w zakresie projektów i aranżacji wnętrz lokali użytkowych, biurowych i mieszkalnych. Pomagam, doradzam na każdym etapie przygotowania i realizacji inwestycji. Każde zagadnienie projektowe traktuję indywidualnie, staram się aby obiekt w momencie oddanie do użytkowania spełniał wszystkie wstępne założenia użytkowe i finansowe.

Zajmuję się projektowaniem:
– nowych obiektów,
– przebudowami, rozbudowami i nadbudowami istniejących obiektów,
– zmianami sposobu użytkowania lokali, budynków.
Oferuję usługi projektowe dla obiektów:
– mieszkalnych,
– biurowych,
– usługowych,
– przemysłowych,
W ramach świadczonych usług:
– przygotowuję analizy przedprojektowe, programy funkcjonalno-użytkowe,
– pomagam w sprawach formalno-administracyjnych,
– przygotowuję projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, warsztatowo-techniczne,
– opracowuję kompleksowe projekty wielobranżowe,
– koordynuję prace projektantów odpowiedzialnych za projekty branżowe i technologiczne,
– przygotowuję dokumentacje przetargowe,


 
http://www.anisko.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal Twoje-okna Zapraszamy do współpracy z nami. 

Skarżysko-Kamienna

Skawina

Skierniewice

Słupsk

Sochaczew

Sopot

Sosnowiec

Śrem

Środa Wielkopolska

Stalowa Wola

Starachowice

Stargard

stałe style
Okna obrazów są nieruchome i nie można ich otworzyć. Jest to często nazywane „stałym” oknem. Są one używane jako główna cecha, zapewniając niezakłócony widok, jednocześnie pozwalając na dużą ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Okna obrazów mogą być używane samodzielnie lub w grupie z innymi stylami okien.

Inne stałe okna akcentów obejmują:

Okna pawęży, które są używane jako akcenty wokół większych okien
Kształty geometryczne, które są również popularne jako okna akcentujące i obejmują półokrągłe, ćwierćokrągłe, trójkąty i więcej; większość jest typu stałego
Okna
w kształcie zatoki i łuku Jaka jest różnica między oknem a oknem? Okno wykuszowe wystaje dalej ze ściany niż okno dziobowe, które ma łagodny kształt.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.