MAARTE
ul. Morska 1 m.3
81-764 Sopot
NIP 5211418644
 
 
E Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
58 710 45 86
58 718 20 23
http://maarte.pl
 
MAARTE i MAARTE.LAB to studio architektury zlokalizowane w Warszawie i Sopocie. 
Nasze portfolio obejmuje budynki biurowe wielofunkcyjne, wnętrza biurowe i komercyjne, zespoły i budynki mieszkaniowe oraz indywidualne domy jednorodzinne. Obecnie nasze projekty powstają w Warszawie, Trójmiescie, Krakowie, Poznaniu, Bydgoszczy i Wrocławiu.Studio architektury MAARTE tworzy zespół 14 architektów (w tym 6 z uprawnieniami).
Jesteśmy entuzjastami architektury, rozumianej jako rzetelne i ekonomiczne projektowanie. Jesteśmy gotowymi sprostać różnym wyzwaniom, żądanym przez naszych klientów. Zajmujemy się projektami kompleksowo, od wstępnych analiz chłonności terenu aż do zakończenia realizacji i odbioru budynku. Uzyskujemy wymagane uzgodnienia i decyzje administracyjne.Zapewniamy pełny, wielobranżowy zakres projektów branżowych. Projektowane przez nas budynki wykorzystują zaawansowane i przyjazne środowisku rozwiązania techniczne i materiałowe, każdorazowo dostosowane do budżetu inwestycji. Na bieżąco monitorujemy i kontrolujemy dotrzymanie planowanych terminów, kosztów oraz jakości projektu.
Obecnie współpracujemy ze stałym zespołem doświadczonych projektantów branżowych w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu i Bydgoszczy: konstrukcji (Tomasz Piszczek, Piotr Puzyrewski), instalacji wewnętrznych (Klimaster, Uniprojekt, Sanpro, Wepa Projekt, Record, Grid), dróg (Neret, Ema), sieci infrastruktury (Somex, Faza, Sanpro, Uniprojekt), architektury krajobrazu (RS AK), specjalistami badań gruntowych i zabezpieczeń wykopów (Fundament), akustykiem, projektantem elewacji, audytorami BREEM i LEED. W przypadku skomplikowanych tematów współpracujemy ze specjalistami z OVER ARUP, WSP czy BURO HAPPOLD.
.
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal Twoje-okna Zapraszamy do współpracy z nami. 

Skarżysko-Kamienna

Skawina

Skierniewice

Słupsk

Sochaczew

Sopot

Sosnowiec

Śrem

Środa Wielkopolska

Stalowa Wola

Starachowice

Stargard

stałe style
Okna obrazów są nieruchome i nie można ich otworzyć. Jest to często nazywane „stałym” oknem. Są one używane jako główna cecha, zapewniając niezakłócony widok, jednocześnie pozwalając na dużą ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Okna obrazów mogą być używane samodzielnie lub w grupie z innymi stylami okien.

Inne stałe okna akcentów obejmują:

Okna pawęży, które są używane jako akcenty wokół większych okien
Kształty geometryczne, które są również popularne jako okna akcentujące i obejmują półokrągłe, ćwierćokrągłe, trójkąty i więcej; większość jest typu stałego
Okna
w kształcie zatoki i łuku Jaka jest różnica między oknem a oknem? Okno wykuszowe wystaje dalej ze ściany niż okno dziobowe, które ma łagodny kształt.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.