PRACOWNIA PROJEKTOWO-REALIZACYJNA EFEKT
ul. Krótka 3
76-270 USTKA
NIP: 8392023683 
 
 
 
ul. Marynarki Polskiej 78A/3 ; 76-270 Ustka
 

Pracownia kompleksowo podchodzi do wykonywanej pracy w ramach całego procesu inwestycyjnego. W zastępstwie Inwestora uzyskujemy wszelkie wyjściowe dokumenty tj: Decyzje o warunkach zabudowy lub lokalizacji inwestycji celu publicznego, Warunków technicznych przyłączenia do sieci wodnej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazowej, elektroenergetycznej, ciepłowniczej , Badanie geotechniczne, Opinie o pochodzenia gruntu oraz inne dokumenty konieczne do uzyskania POZWOLENIA NA BUDOWĘ. Inwestor z naszej strony jest informowany o postępach przebiegających prac na każdym etapie. Po uzyskaniu decyzji pozwolenia na budowę Inwestor może liczyć na nasz czynny udział w dalszym procesie realizacji inwestycji w ramach nadzoru autorskiego lub w ramach objętego stanowiska kierownika budowy lub inspektora nadzoru, aż do uzyskania ostatecznego odbioru budynku do użytkowania.
mieszkalnych - jednorodzinnych i wielorodzinnych
przemysłowych - mroźnie, magazyny, produkcja
rekreacyjnych - domków letniskowych itp
gospodarczych - garaże itp
projekty zagospodarowania terenu
adaptacja projektów typowych

 
http://www.projektowanie.slupsk.net/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal Twoje-okna Zapraszamy do współpracy z nami. 

Skarżysko-Kamienna

Skawina

Skierniewice

Słupsk

Sochaczew

Sopot

Sosnowiec

Śrem

Środa Wielkopolska

Stalowa Wola

Starachowice

Stargard

stałe style
Okna obrazów są nieruchome i nie można ich otworzyć. Jest to często nazywane „stałym” oknem. Są one używane jako główna cecha, zapewniając niezakłócony widok, jednocześnie pozwalając na dużą ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Okna obrazów mogą być używane samodzielnie lub w grupie z innymi stylami okien.

Inne stałe okna akcentów obejmują:

Okna pawęży, które są używane jako akcenty wokół większych okien
Kształty geometryczne, które są również popularne jako okna akcentujące i obejmują półokrągłe, ćwierćokrągłe, trójkąty i więcej; większość jest typu stałego
Okna
w kształcie zatoki i łuku Jaka jest różnica między oknem a oknem? Okno wykuszowe wystaje dalej ze ściany niż okno dziobowe, które ma łagodny kształt.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.