EMBE ARCHITEKCI Michał Biedrzycki
ul. Józefa Piłsudskiego 17 (1 piętro)
96-100 Skierniewice
NIP: 836 142 77 58
 
 
502 388 249
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://embearchitekci.pl/
KAŻDY PROJEKT JEST ODPOWIEDZIĄ NA INDYWIDUALNE POTRZEBY KLIENTA
Wykonujemy projekty we wszystkich fazach, począwszy od koncepcji przez projekt architektoniczno-budowlany, projekt wykonawczy na nadzorach autorskich kończąc. Każdy z etapów jest na bieżąco kontrolowany wspólnie z projektantami wszystkich branż-architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne. Projekt pilotujemy do samego końca. Albo w formie pełnego nadzoru albo zdalnie. Zależy od ekipy i potrzeb Inwestorów. Czy warto zainwestować w nadzór? Czasem warto, czasem nie. Zawsze jesteśmy szczerzy i obiektywnie doradzimy kiedy taki wydatek ma sens, a kiedy wystarczą pojedyncze wizyty.
Wykonujemy projekty i aranżacje wnętrz zarówno dla Inwestorów prywatnych jak i komercyjnych – projekty mieszkań, apartamentów, użyteczności publicznej: restauracje, biura, hotele, lokale usługowe, gabinety etc. Projekty przygotowujemy tak, aby były dla Państwa zrozumiałe i czytelne, od samego początku serwując swoje pomysły w postaci fotorealistycznych wizualizacji popartych dokładnym opisem. Dla wykonawców przygotowujemy komplet szczegółowych i profesjonalnych rysunków technicznych, charakterystyk materiałów, projektów mebli etc.
Budujemy swą markę poprzez profesjonalne i indywidualne podejście do każdego tematu.
Biorąc pod uwagę Państwa finanse i czas świadczymy również usługi z zakresu doradztwa projektowego. Oferta ta skomponowana jest dla klientów, którzy mają dużą wyobraźnię, nie potrzebują wizualizacji 3d ani profesjonalnych projektów technicznych, chcą w bardzo atrakcyjnej cenie dostać pomysł oraz wybór materiałów.
Współpracujemy z wyspecjalizowanymi wykonawcami co pozwala Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze oraz łagodnie przejść przez proces budowlany a nam dać pewność, że projekt zostanie wykonany z należytą starannością.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal Twoje-okna Zapraszamy do współpracy z nami. 

Skarżysko-Kamienna

Skawina

Skierniewice

Słupsk

Sochaczew

Sopot

Sosnowiec

Śrem

Środa Wielkopolska

Stalowa Wola

Starachowice

Stargard

stałe style
Okna obrazów są nieruchome i nie można ich otworzyć. Jest to często nazywane „stałym” oknem. Są one używane jako główna cecha, zapewniając niezakłócony widok, jednocześnie pozwalając na dużą ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Okna obrazów mogą być używane samodzielnie lub w grupie z innymi stylami okien.

Inne stałe okna akcentów obejmują:

Okna pawęży, które są używane jako akcenty wokół większych okien
Kształty geometryczne, które są również popularne jako okna akcentujące i obejmują półokrągłe, ćwierćokrągłe, trójkąty i więcej; większość jest typu stałego
Okna
w kształcie zatoki i łuku Jaka jest różnica między oknem a oknem? Okno wykuszowe wystaje dalej ze ściany niż okno dziobowe, które ma łagodny kształt.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.