PI ARCHITEKCI Paulina Pochwała Wentrych
ul. Sokola 30
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 6631671273
  
 

PRACOWNIA PROJEKTOWA
PI ARCHITEKCI
SKARŻYSKO-KAMIENNA
FIRMA PI ARCHITEKCI PRZYGOTUJE DLA PAŃSTWA OD PODSTAW PROJEKTY INDYWIDUALNE I PROJEKTOWANIE WNĘTRZ. ZAPEWNIAMY PEŁNĄ OBSŁUGĘ PROJEKTU, OD SZKICÓW DO PROFESJONALNEGO DORADZTWA NA ETAPIE BUDOWY.
PROJEKTY DOMÓW JEDNORODZINNYCH I ARCHITEKTURA WNĘTRZ
Indywidualne podejście do każdego projektu pełne zaangażowanie i profesjonalizm sprawia, że nasi Klienci są w pełni usatysfakcjonowani. Cały proces projektowy jest wykonywany na nowoczesnym oprogramowaniu pozwalający projektantom i Inwestorom kontrolować w łatwy sposób proces projektowania, koordynacji symulowania i wizualizacji. Zapraszamy Państwa do zapoznaniem się ze szczegółami naszej oferty, kontaktu telefonicznego bądź osobistego stawienia się w naszej Pracowni Projektowej w Skarżysku-Kamiennej.
Celem działalności naszej Pracowni Projektowej jest tworzenie architektury niebanalnej, opartej o indywidualne pomysły i rozwiązania architektury, która tworzy perfekcyjny balans pomiędzy formą, a funkcją. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu szerzej patrzymy na świat, zmieniające się trendy i technologię. Ścisła współpraca Pracowni z Inwestorem prowadzi do tworzenia architektury wnętrz, która spełnia potrzeby oczekiwania i wytyczne Inwestora.
PROJEKTOWANIE BUDYNKÓW I WNĘTRZ
PROJEKTY INDYWIDUALNE
Przygotujmy dla Państwa projekt od podstaw, zapewniamy pełną obsługę projektu tj.:
szkice, rysunki techniczne, oraz specjalistyczne doradztwo na etapie budowy.
Specjalizujemy się w projektach wnętrz i domów jednorodzinnych.

 
http://www.piarchitekci.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal Twoje-okna Zapraszamy do współpracy z nami. 

Skarżysko-Kamienna

Skawina

Skierniewice

Słupsk

Sochaczew

Sopot

Sosnowiec

Śrem

Środa Wielkopolska

Stalowa Wola

Starachowice

Stargard

stałe style
Okna obrazów są nieruchome i nie można ich otworzyć. Jest to często nazywane „stałym” oknem. Są one używane jako główna cecha, zapewniając niezakłócony widok, jednocześnie pozwalając na dużą ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Okna obrazów mogą być używane samodzielnie lub w grupie z innymi stylami okien.

Inne stałe okna akcentów obejmują:

Okna pawęży, które są używane jako akcenty wokół większych okien
Kształty geometryczne, które są również popularne jako okna akcentujące i obejmują półokrągłe, ćwierćokrągłe, trójkąty i więcej; większość jest typu stałego
Okna
w kształcie zatoki i łuku Jaka jest różnica między oknem a oknem? Okno wykuszowe wystaje dalej ze ściany niż okno dziobowe, które ma łagodny kształt.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.