DiM Projekt
ul. Plebiscytowa 46/4
44-280 Rydułtowy
NIP: 6472574088
 
 

Biuro projektowe DiMProjekt powstało z zamiłowania do oryginalnych oraz estetycznych obiektów.
Pracownia jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży projektowej. Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa inwestycji w zakresie posiadanych kompetencji oraz wsparcie Inwestora w procesie administracyjnym danej inwestycji. Nasza pracownia dzięki wykwalifikowanej kadrze wspiera klientów już na wstępnym etapie współpracy. Na początku, proces projektowania zawsze rozpoczynamy od dokładnego poznania potrzeb i upodobań klienta, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Koncepcja jest tworzona tak długo, aż zostanie osiągnięte satysfakcjonujące rozwiązanie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zrozumienie i zaufanie, które wpływa na owocną współpracę. W naszej pracy dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby klientów. Analizujemy oczekiwania oraz możliwości architektoniczne danego projektu, co pomaga w przygotowaniu wstępnej koncepcji. Projekt na tym etapie to wypadkowa pomysłów klienta oraz wizji naszego zespołu projektowego.
Nasze biuro projektowe głównie zajmuje się kompleksowym przygotowaniem projektów na terenie takich miast jak: Gliwice, Rybnik, Wodzisław Śląski oraz w ich okolicach. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta realizujemy projekty również na terenie całego kraju po wcześniejszych indywidualnych ustaleniach. Pracownia projektowa zajmuje się kompleksowym przygotowaniem projektów – począwszy od projektów przetargowych i kosztorysowania, a skończywszy na projektach w fazie budowlanej i wykonawczej. Jednocześnie zapewniamy pełną koordynację, by wszystkie prace przebiegały zgodnie z projektem. 
 

http://dimprojekt.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź stronę okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z nami. 

Nasze okna zapewniają:

Obsługiwane skrzydło, które ślizga się na wysokiej jakości rolkach
Stała poręcz, zapewniająca doskonałą stabilność strukturalną
Udoskonalenie Twojego stylu architektonicznego
Optymalna wydajność dla lokalnego klimatu, która pomaga obniżyć koszty energii
Okna
skrzydłowe i markizy Okna skrzydłowe i markizy są otwierane na zawiasach i otwierane na zewnątrz za pomocą obrotowej korby. Okna skrzydłowe otwierają się z boku, a okna markizy otwierają się od dołu.

Te typy okien oferują:

Niezakłócony widok
Maksymalna wentylacja
Doskonałe parametry wydajności i efektywności energetycznej
Systemy wielopunktowego ryglowania dla zwiększenia bezpieczeństwa
Produkty są produkowane przez nas są zaprojektowane tak, aby działały przez cały okres użytkowania Twojego domu, pozostając bezobsługowe

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.