PROJEKT 3 ARCHITEKCI Marek Pelc Wojciech Student
Św. Antoniego 1
44-200 Rybnik
NIP: 642-040-00-40
 


Jako "Projekt 3" Architekci Marek Pelc, Wojciech Student rozpoczęliśmy działalność w 1992 roku. W trakcie ponad 20 lat pracy byliśmy kilkunastokrotnie nagradzani na krajowych i międzynarodowych konkursach architektonicznych oraz zrealizowaliśmy kilkadziesiąt obiektów o zróżnicowanej skali i funkcji.
Jesteśmy pracownią, której działalność skupia się na projektowaniu w zakresie architektury. Bazą podejmowanych przez nas działań jest postawa otwartości wobec otoczenia, priorytet realizacji założeń inwestora zwłaszcza w kontekście ekonomiki realizacji i eksploatacji obiektów, interdyscyplinarna współpraca w gronie wykwalifikowanych inżynierów branżowych i stała gotowość do realizacji wyzwań w zmieniającej się rzeczywistości. Łączy nas sposób doboru metod działania, spojrzenie na przyszłość architektury oraz umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.
Naszym celem jest aby indywidualnie traktowane projekty charakteryzowały się najwyższą jakością rozwiązań możliwych przy realizacji założonego budżetu inwestycji. Nasza pracownia w ciągu ponad 20 lat istnienia wyspecjalizowała się w złożonych zadaniach projektowych realizowanych z rzetelnością i zaangażowaniem przez kompetentny zespół inżynierów.
Dotychczasowa działalność „Projekt 3” obejmuje swoim zakresem budownictwo sportowe, hotele, urzędy państwowe, obiekty użyteczności publicznej, projekty rewitalizacji obiektów zabytkowych oraz obiekty przemysłowe. Zdobyte doświadczenie, sprawne zarządzanie procesem projektowym, a także współpraca z renomowanymi specjalistami branżowymi pozwala świadczyć naszym klientom obsługę w pełnym zakresie - począwszy od opracowania wstępnych koncepcji i analiz po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

 
http://www.projekt3.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź stronę okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z nami. 

Nasze okna zapewniają:

Obsługiwane skrzydło, które ślizga się na wysokiej jakości rolkach
Stała poręcz, zapewniająca doskonałą stabilność strukturalną
Udoskonalenie Twojego stylu architektonicznego
Optymalna wydajność dla lokalnego klimatu, która pomaga obniżyć koszty energii
Okna
skrzydłowe i markizy Okna skrzydłowe i markizy są otwierane na zawiasach i otwierane na zewnątrz za pomocą obrotowej korby. Okna skrzydłowe otwierają się z boku, a okna markizy otwierają się od dołu.

Te typy okien oferują:

Niezakłócony widok
Maksymalna wentylacja
Doskonałe parametry wydajności i efektywności energetycznej
Systemy wielopunktowego ryglowania dla zwiększenia bezpieczeństwa
Produkty są produkowane przez nas są zaprojektowane tak, aby działały przez cały okres użytkowania Twojego domu, pozostając bezobsługowe

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.