BIURO PROJEKTOWE
UL. NIEPODLEGŁOŚCI 3A
44-370 PSZÓW
NIP:
 
 
 
Planujesz inwestycję budowlaną ? sugerujemy skorzystać z Naszej pomocy, zajmujemy się kompleksowo całym procesem. Poniżej prezentujemy w formie schematu podstawowy zakres usług. Specjalizujemy się w obiektach objętych ochroną konserwatorską. Masz wątpliwości czy warto zaangażować architekta, zadzwoń udzielimy informacji.
Dokumenty na start czyli jakie podstawowe dokumenty przed przystąpieniem do inwestycji należy przeanalizować.aką kupić działkę to mała ściąga na jakie aspekty należy zwrócić uwagę przed finalzacją transakcji, aby uniknąć rozczarowania.
Projektowanie od kuchni z jakich etapów składa się proces projektowy, jak wygląda współpraca z nami.
Wybranie jednej z powyższych kategorii spowoduje przekierowanie do wykonanych już projektów.
- mieszkalnych jednorodzinnych jak i wielorodzinnych, obiektów produkcyjnych, zakładów, hal produkcyjno-magazynowych, publicznych, budynków użyteczności publicznej.
- indywidualnych, czyli dotyczących budownictwa mieszkaniowego, jednorodzinnego, lub mieszkań w budynkach wielorodzinnych, oraz wnętrz publicznych, dotyczących obiektów użyteczności publicznej.
PROJEKTOWANIE OBIEKTÓW:
Planujesz inwestycję budowlaną? Na wstępie zapraszamy do odwiedzenia zakładki "DLA INWESTORA" znajdującej się na STRONIE GŁÓWNEJ" http://barchitekci.spectrum-marketing.pl/Planowanie_inwestycji , gdzie znajdziesz informacje podstawowe na temat wymaganych dokumentów.
Proces projektowy obiektów kubaturowych wymagających zgłoszenia, zgłoszenia z projektem, lub procedury pozwolenia na budowę co normuje Ustawa, to oprócz projektu składającego się z etapu koncepcji, projektu budowlanego i ewentualnie wykonawczego, także procedury administracyjne, których rezultatem są uzgodnienia i pozwolenia, normowane przez szereg Ustaw i rozporządzeń.
Analiza wstępna :
Za niewielką odpłatnością uzależnioną od wielkości tematu przedstawisz nam swoje plany, oglądniemy działkę w przypadku nowych obiektów, lub obiekt istniejący w przypadku rozbudowy lub remontu, przygotujemy dla Ciebie informacje wstępne na temat wymaganego zakresu projektowego, w zależności od tematu konieczności uzyskania ewentualnych pozwoleń dodatkowych - konieczność mapy do celów projektowych, uzgodnienie konserwatora zabytków, badania gruntu, pozwolenia wodnoprawne, decyzje środowiskowe itp., oraz przedstawimy ofertę. W przypadku nawiązania współpracy uiszczona kwota zostanie wliczona w wynagrodzenie za całą usługę projektową.
Etap koncepcji :
Po dopięciu formalności rozpoczyna się etap koncepcji, na tym etapie rozpocznie się proces gromadzenia ewentualnych dokumentów dodatkowych, oraz w przypadku obiektów instniejących zostanie wykonana inwentaryzacja architektoniczna.
Na etapie koncepcji powstaje koncepcja zagospodarowania terenu, model programowo-przestrzenny projektowanego obiektu. Etap ten zostanie przedstawiony w formie rzutów poszczególnych kondygnacji, ewentualnego przekroju, elewacji wizualizacji oraz krótkiej poglądowej, schematycznej animacji podlinkowanej na portalu Youtube.

 
http://barchitekci.pl/

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź stronę okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z nami. 

Nasze okna zapewniają:

Obsługiwane skrzydło, które ślizga się na wysokiej jakości rolkach
Stała poręcz, zapewniająca doskonałą stabilność strukturalną
Udoskonalenie Twojego stylu architektonicznego
Optymalna wydajność dla lokalnego klimatu, która pomaga obniżyć koszty energii
Okna
skrzydłowe i markizy Okna skrzydłowe i markizy są otwierane na zawiasach i otwierane na zewnątrz za pomocą obrotowej korby. Okna skrzydłowe otwierają się z boku, a okna markizy otwierają się od dołu.

Te typy okien oferują:

Niezakłócony widok
Maksymalna wentylacja
Doskonałe parametry wydajności i efektywności energetycznej
Systemy wielopunktowego ryglowania dla zwiększenia bezpieczeństwa
Produkty są produkowane przez nas są zaprojektowane tak, aby działały przez cały okres użytkowania Twojego domu, pozostając bezobsługowe

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.