Biuro Projektowo-Inwestycyjne OMEGA s.c.
ul. Ignacego Krasickiego 2
97-500 Radomsko
NIP: 7721681347
 
 
 
 
 
ul. Sucharskiego 353,
97-500 Radomsko,

Otwarcie naszej współpracy datujemy na grudzień 2005 roku. Początki jak zawsze były trudne. Od tego czasu świadczymy usługi dla ciągle rozszerzającej się grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i instytucje samorządowe. Mocną naszą stroną jest grupa ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, od wielu lat nasze usługi możemy oferować na stale wysoko utrzymującym się poziomie. Energię kierujemy w głównej mierze na realizację projektów kubaturowych, jak i projektów dróg, ścieżek rowerowych, chodników oraz sieci i instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektroenergetycznych. Ponadto wykonujemy usługi nadzoru inwestorskiego oraz kierowania budową. Gotowość do podejmowania wyzwań oraz otwartość na innowacyjne rozwiązania w budownictwie są naszym atutem. Posiadamy stały kontakt, z czołowymi na polskim rynku, producentami materiałów budowlanych, angażującymi swoje środki nie tylko w swój rozwój ale i w nowe technologie.
 
www.o-mega.pl
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.