PROJEKTY KOMERCYJNE Sp. z o.o.
ul. Kanałowa 10/12 lok. 103
26-600 Radom
NIP: 948-25-98-850
 
 
48 307 03 19
534 015 402
609 841 351
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.projektykomercyjne.pl/
OFERTA
Inwentaryzacje budowlane
Inwentaryzacja budynku, zwana także inwentaryzacją budowlaną, to wykonanie i opracowanie aktualnych rysunków obiektu budowlanego na podstawie wykonanych pomiarów. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik oraz urządzeń pomiarowych oferujemy możliwość dokładnego i rzetelnego odzwierciedlenia rzeczywistych wymiarów oraz kształtów inwentaryzowanych budynków.
Inwentaryzację budowlaną wykonuje się m.in. w przypadku:
Określenia powierzchni nieruchomości
Przebudowy budynku
Rozbiórki budynku
Przebudowy konstrukcji dachu
Zmiany układu pomieszczeń i ich funkcji użytkowej
Wprowadzenie nowych instalacji do obiektu
Obiekty przemysłowe
Wykonujemy kompleksowe projekty budynków przemysłowych o różnorodnym przeznaczeniu i funkcjach, takie jak: projekty hal magazynowych, projekty hal produkcyjnych, zakładów przetwórczych, zespołów biurowo-magazynowych, chłodni, kompleksów dystrybucyjnych oraz projekty hal stalowych o różnej konstrukcji.
Budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne
W ofercie biura znajdują się projekty budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych. W zakresie projektów zabudowy mieszkaniowej obsługujemy inwestorów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Inwestor zawsze może liczyć na fachową pomoc i doradztwo.
Obiekty użyteczności publicznej
Opracowujemy różnorodne projekty budynków użyteczności publicznej m.in. projekty: szkół, przedszkoli i żłobków, projekty hal sportowych, ośrodków kulturalnych, ośrodków wypoczynkowych i hoteli, placówek banków, stacji paliw,budynków biurowych, itp. Jeżeli interesujący cię obiekt nie został wymieniony skontaktuj się z nami!
Adaptacje projektów
Każdy gotowy projekt domu musi zostać poddany adaptacji, czyli dostosowaniu projektu do lokalnych warunków gruntowych, klimatycznych oraz doprowadzeniu do zgodności z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu.
Jest to proces niezbędny do uzyskania pozwolenia na budowę i musi być wykonany przez uprawnionego projektanta.
Adaptacja obejmuje także skompletowanie dokumentów formalno-prawnych dostarczonych przez inwestora lub pomoc w ich uzyskaniu.
Jeśli nie wiesz jaki projekt domu wybrać skontaktuj się z nami! To nic nie kosztuje. Jeśli znalazłeś/znalazłaś swój dom marzeń przejdź do sklepu lub umów się na spotkanie.
Projekty rozbiórek
Kompleksowe przygotowanie dokumentacji do uzyskania pozwolenia na rozbiórkę. Jeśli nie jesteś pewien czy obiekt wymaga pozwolenia na rozbiórkę skontaktuj się z nami.
Wizualizacje
W celu łatwiejszego wyobrażenia sobie efektu końcowego nasza firma oferuje wykonanie fotorealistycznych wizualizacji efektu końcowego obiektu.
Termomodernizacje
Tworzymy projekty mające na celu zmniejszenie zapotrzebowania i zużycia energii cieplnej w danym obiekcie budowlanym poprzez docieplenie ścian zewnętrznych budynku i wymianę stolarki zewnętrznej, ale też modernizację instalacji grzewczej.
Rozbudowy, nadbudowy
Firma wykonuje projekty rozbudów oraz nadbudów zarówno budynków mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. Projekt zawiera ekspertyzę stanu istniejącego oraz komplet niezbędnych rysunków, opisów i uzgodnień niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
Projekty wnętrz
Projekty komercyjne posiadają w swoim zespole specjalistów z dziedziny projektowania wnętrz. Jako projektanci poszukujemy ciekawych kompozycji, kreujemy funkcjonalne, a zarazem oryginalne przestrzenie. Przygotowujemy aranżacje wnętrz mieszkań i domów prywatnych, a także biur i obiektów użyteczności publicznej.
Badania geologiczne
Badania podłoża gruntowego dla potrzeb budownictwa jedno-, wielorodzinnego i przemysłowego.


Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.