ARCHI-RED 2000 Piotr Wypchło
ul. Tadeusza Kościuszki 3
26-600 Radom
NIP: 9482602847
 
 
48 385 15 56
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://archi-rad2000.pl/
Firma projekty konkursy/nagrody kontakt linki
BUDYNKI MIESZKALNE
WIELORODZINNE
BUDYNKI MIESZKALNE
DOMY JEDNORODZINNE
OBIEKTY PRZEMYSŁOWE
OBIEKTY HANDLOWE
OBIEKTY HOTELOWE
OBIEKTY SAKRALNE
OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA
OBIEKTY SZKOLNE
OBIEKTY USŁUGOWE I BIUROWE
SALONY I SERWISY SAMOCHODOWE
STACJE PALIW
OBIEKTY SPORTOWE
PROJEKTY home
BUDYNKI MIESZKALNE WIELORODZINNE
OSIEDLE SEMPOŁOWSKA
NOWE PLANTY
APARTAMENTY LEŚNICZÓWKA
OSIEDLE "SONATA"
OSIEDLE PCK
OSIEDLE JASTRZĘBIE ZDRÓJ
BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY W IŁŻY
ZESPÓŁ ZABUDOWY 25 CZERWCA/BELINY PRAŻMOWSKIEGO
BUDYNEK MIESZKALNY Z USŁUGAMI NA PARTERZE
BUDYNEK MIESZKALNY GARBARSKA
BUDYNEK MIESZKALNY KRAKOWSKA
FIRMA home click
HISTORIA FIRMY
Biuro Projektów "Archi-Rad 2000" powstało w kwietniu 2000 roku w Radomiu. Założycielem i właścicielem jest architekt Piotr Wypchło, ur. w 1969 roku w Radomiu, absolwent studiów magisterskich na kierunku Architektura i Urbanistyka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz IV L.O. im. Tytusa Chałubińskiego w Radomiu. Doświadczenie zdobywał w ciągu kilku lat praktyki w warszawskich biurach projektów (WW Project - JW. Construction Holding S.A., Artinex - architekt Krzysztof Wolski, Plano sp. z o.o.). Uczestniczył w projektowaniu zarówno dużych obiektów mieszkalnych wielorodzinnych jak i użyteczności publicznej.
Początki działalności to oprócz projektowania architektonicznego, marketing i organizacja akcji promocyjnych na terenie dawnego województwa radomskiego dla takich potentatów jak Procter & Gamble, HP, Marley, BAT, Ericson, Alcatel i wielu innych, przy współpracy z największymi polskimi agencjami jak PPD Marketing Services, SG Marketing Services. Od początku istnienia trzon firmy tworzyli dwaj architekci Piotr Wypchło i Mateusz Wypchło. Od roku 2003 firma przeniosła swoją siedzibę z biurowca przy ul. Ks. Prof. Władysława Sedlaka do "Inkubatora Przedsiębiorczości" w Radomiu przy ul. Tadeusza Kościuszki 1 i od tego momentu zaczął się rozkwit firmy jako biura architektonicznego. W maju 2007 roku nastąpiło przeniesienie siedziby do własnego lokalu biurowego przy ul. Kelles-Krauza 13. Firma zajmuje się również działalnością deweloperską -obecnie planuje rozpoczęcie realizacji nowoczesnego budynku wielorodzinno-usługowego "Nowe Planty" przy ul. Tadeusza Kościuszki 3 z luksusowymi apartamentami, lokalami usługowymi i garażem podziemnym w doskonałej lokalizacji - w sąsiedztwie Parku Planty.
PROFIL FIRMY
W ciągu 12 lat działalności pracownia Archi-Rad 2000 wykonała kilkaset projektów, spośród których przeszło sto zostało zrealizowanych. Wśród nich największym sukcesem był projekt Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu, zrealizowany w wyniku zwycięstwa w konkursie architektonicznym w 2007 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu wszelkiego rodzaju obiektów użyteczności publicznej takich jak: biurowce, szkoły, salony i serwisy samochodowe, sklepy, dyskonty, przychodnie i szpitale, obiektów przemysłowo - magazynowych i stacji paliw, jak również budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych i całych zespołów zabudowy mieszkaniowej. Grupa zatrudnionych i współpracujących architektów i inżynierów wszystkich branż tworzy zgrany zespół potrafiący podjąć się najtrudniejszych tematów projektowych.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.