KL PROJEKT BIURO PROJEKTOWE
ul. Wesoła 47 /1
26-604 Radom
NIP: 8121843061
 
 
608 059 726
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://klprojekt.pl/
Biuro projektowe: Radom, Kozienice, Zwoleń, Białobrzegi
Oferujemy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ PROCESU PROJEKTOWEGO.
Nasz Architekt wykona projekty domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych i usługowych, projekty rozbudowy i nadbudowy budynku, rozbiórki, zmiany sposobu użytkowania.Nasze biuro wykona nie tylko projektowanie domu ale umożliwia również zakup gotowych projektów w cenach katalogowych lub wykonać adaptację projektu typowego. Przeprowadzimy Państwa inwestycję przez wszystki formalności i etapy. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Projektowym w Radomiu.
Oferujemy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ PROCESU PROJEKTOWEGO.
Przeprowadzimy Państwa inwestycję przez wszystkie etapy:
przygotowanie wniosku budowa domu począwszy od przygotowania wniosku o wydanie decyzji o warunkach zabudowy
pozwolenie na budowe przez opracowanie projektu i uzyskaniu pozwolenia na budowę,
roboty budowlane aż do nadzorowania, wykonania robót budowlanych i oddania budynku do użytkowania.

 
 

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.