BIURO PROJEKTÓW PROJEKTY DOMÓW Michał Kozak
ul. Żeromskiego 56
26-600 Radom
NIP:
  
573 473 444
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.architektradom.pl/
Usługi
projektowanie domów
adaptacje projektów
projektowanie wnętrz
sprzedaż projektów
Gotowe Projekty
Ponad 1000 projektów przygotowanych specjalnie dla klientów indywidualnych i firmowych. W naszym biurze możecie Państwo zamówić projekt dowolnego budynku, hali, garażu oraz elemtnów małej architektury.
Projekty Indywidualne
Przygotujmy dla Państwa projekt od podstaw, zapewniamy pełną obsłguę projektu tj. szkice, rysunki techniczne, pozwolenia, oraz specjalistyczne doradztwo na etapie budowy.
Projektowanie Wnętrz
Pomożemy Pańśtwu zagłębić się w świat architektury wnętrz poprzez wizualizacje, szkice, pomoc w zakresie umeblowania, a także indywidualne zamówienia z dostarczeniem kompletu sprzętu dla klienta.
Jesteśmy grupą doświadczonych architektów którzy nie boją się wyzwań. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, możemy spełniać się w naszym zawodzie oferując Państwu odpowiednią jakość świadczonych uslug. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do zapozniania się z naszą ofertą m. in.:

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.