ABU Projekt Sp. z o.o.
ul. ks. Londzina 16 lok. 9
47-400 Racibórz
NIP 6391996359
 
 
 
 
 

Siedziba Spółki oraz pracownia architektoniczno-budowlana zlokalizowana jest w Raciborzu przy ul. Londzina 16/9. Spółka zatrudnia wykwalifikowaną kadrę,
personel stanowią architekci i konstruktorzy z ogromnym doświadczeniem w branżach. W okresie swojego istnienia wykonaliśmy pokaźną ilość projektów między innymi: stacje paliw, budynki handlowo-usługowe, osiedla domów jednorodzinnych, hala z torem kartingowym, zakład opiekuńczo leczniczy dla 230 osób i inne budynki służące ochronie zdrowia. Ważną gałęzią w specjalizacji Spółki są projekty dużych obiektów, a także posiadana ogromna baza doświadczenia w szeroko rozumianym budownictwie rolniczym, takich jak: fermy bydła mlecznego z technologią chowu i udoju od 50 DJP do 1000 DJP i więcej.Zaprojektowaliśmy kompletne zakłady z liniami technologicznymi do produkcji nasion zbóż z potężnymi bazami magazynowymi i logistycznymi. Pracownia wykonuje projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych i jednorodzinnych,usługowo-produkcyjnych,budynków i lokali gastronomicznych, projekty wnętrz, dyskotek oraz pubów, projekty fasad budynków z ich termomodernizacją.

 
tel. 32 417 80 19
tel. kom: 692975185

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.