WSP. Pracownia projektowa. Stefanowicz P., Widelski P., Polak Z.
ul. Centralna 3
24-100 Puławy
NIP: 7160017349
 
 
 
 
 
w soboty po wcześniejszym telefonicznym umówieniu. Zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych i firm, w sektorze budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego, gospodarczego, usługowego i przemysłowego – zarówno w miastach, jak i na terenach wiejskich. Świadczymy usługi w zakresie:
Wykonania projektów indywidualnych budynków mieszkalnych, gospodarczych i usługowych – zarówno w miastach jak i na terenach wiejskich, Wykonania adaptacji projektów powtarzalnych (typowych), Wykonania inwentaryzacji wszelkich obiektów budowlanych, nadbudowy, przebudowy i rozbudowy istniejących budynków,
Uzyskania pozwoleń na budowę związanych z realizacją budynków, Organizacji i przygotowania inwestycji budowlanych, Przeglądów technicznych budynków,
Doradztwa technicznego i prawnego oraz kosztorysowania, Kierowania budową i nadzorowania inwestorskiego. Mamy duże doświadczenie z zakresu projektowania, przygotowania, realizacji i oddania do użytkowania inwestycji budowlanych oraz wymogów formalno-prawnych związanych z ich realizacją. Na rynku budowlanym istniejemy od 1990 roku.  
 


http://www.projekt.pulawy.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.