Studio Architektoniczne Emsa Marek Zdeb
43-200 Pszczyna
ul. Matejki 19
NIP: 6381005309
 
 
 

biuro czynne:
poniedziałek-piątek w godzinach 9.00-17.00
w sobotę w godzinach 9.00-13.00
Chcecie wiedzieć kim jestem?
architektem.
architektura to moja pasja i rzemiosło.
projektuję od roku 1980, w formie biznesowej od roku 1988. pod obecną marką działam od roku 1994. cały ten czas toczę bój o projekty, które łączą w sobie logiczne rozwiązania funkcjonalne i estetyczne, uwzględniają problematykę architektoniczną i branżową, najnowsze trendy, moją własną kreatywność i sugestie klienta. to walka zwykle wygrana i zawsze z pełnym zaangażowaniem.
Kim więc jest architekt?
architekt, odwrotnie niż reżyser, z marzeń kreuje rzeczywistość.
Spytacie czym się zajmuję?
tworzę projekty głównie dla szeroko pojętego sektora publicznego, ale również dla klientów indywidualnych i instytucji państwowych. zakres moich działań obejmuje budownictwo mieszkaniowe, komercyjne, edukacyjne, kulturowe, instytucjonalne i sportowe.
Czy mam osiągnięcia warte podkreślenia?

 
http://emsa2.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.