GIS Architekci spółka z o.o.
Plac Targowy 6
43-200 Pszczyna
NIP: 6381702379
 
 
 
 

Działalność architekta Ryszarda Gburka została rozpoczęta w Pszczynie ponad 40 lat temu i od tego czasu oferuje on profesjonalne usługi architektoniczne głównie w regionie Śląska i Małopolski.
W roku 2006 w odpowiedzi na zwiększoną ilość oraz wielkość projektów utworzona została spółka z o.o. która jest dzisiaj zarządzana rodzinnie. W ostatnich latach firma poszerzyła swoją działalność o inwestycje i zarządzanie nieruchomościami - dzisiaj posiadamy własne portfolio lokali komercyjnych i mieszkaniowych, które dodatkowo poszerza naszą znajomość rynku nieruchomości.
Bogate doświadczenie uzyskaliśmy nie tylko za sprawą pełnego wykształcenia architektonicznego na najlepszych uczelniach architektonicznych w Polsce oraz w Irlandii, ale również dzięki nadzwyczajnemu zaangażowaniu na rynku inwestycji budowlanych od Pszczyny przez Katowice, Bielsko Białą, Kraków, Wielkopolskę, Irlandię oraz Arabię Saudyjską.
Oprocz pelnych uprawnien do projektowania architektonicznego, Ryszard Gburek jako jeden z bardzo malej grupy architektow w Polsce posiada uprawnienia urbanistyczne zezwalajace na autoryzowanie Miejscowych Planow Zagospodarowania Przestrzennego. Z kolei Przemyslaw Gburek jako jeden z kilku tylko architektow dzialajacych w polsce posiada prestizowe czlonkostwo w the Royal Institute of British Architects - to czlonkostwo potwierdza najwyzsze standardy w zawodzie architekta, ale rowniez zwiazane jest z wysokimi wymaganiami w dziedzinie obslugi klienta.
Olbrzymią rolę pełni też fakt pełnienia przez naszych architektów różnych funkcji po stronie administracji architektoniczno-budowlanej na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Ten zbiór różnych doświadczeń zapewnia, że praktycznie nie istnieje żaden problem budowlany lokalnego inwestora, z którym nie mielibyśmy do czynienia w przeszłości - my wiemy jak go rozwiązać.
 
 
http://www.projekty-24.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.