PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE ANRYS Spółka z.o.o.
ul. Borelowskiego 16
37-300 PRZEMYŚL
NIP: 815-00-03-820
  
 
 
 
PREZES ZARZĄDU /ds. marketingu
Inż. Ryszard KuschillARCHITEKT
mgr inż. arch. Agnieszka Kuschill-Żak
KONSTRUKTOR
mgr inż. Piotr Żak

Firma zajmuje się świadczeniem usług projektowych w zakresie architektury dla budownictwa ogólnego i przemysłowego.Wykonujemy opracowania projektowe we wszystkich stadiach: koncepcje, projekty budowlane ,wykonawcze. Dostarczamy dokumentację wielobranżową lub tylko w wybranej branży budowlanej.Projektujemy obiekty o konstrukcji stalowej, żelbetowej, aluminiowej, drewnianej i murowanej. Dla obiektów modernizowanych lub remontowanych wykonujemy inwentaryzacje i ekspertyzy budowlane. Największą zaletą firmy jest jej elastyczność. Realizujemy zlecenie małe i duże dobierając każdorazowo optymalnie skład zespołu projektowego, potrzebnego do realizacji powierzonego projektu w założonym zakresie i terminie. Zespół nasz stanowią inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem oraz wszelkimi uprawnieniami, dla których coraz trudniejsze zadania stanowią zawodowe wyzwania.

Konstrukcje dla przemysłu
hale z transportem i bez transportu, ocieplane i nieocieplane
wiaty
inwentaryzacja
aranżacja wnętrz
adaptacja domków jednorodzinnych
certyfikat energetyczny
wizualizacja 2D i 3D
kompleksowa obsługa inwestycji
Obiekty użyteczności publicznej

 
http://www.anrys.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.