WMW ARCHITEKCI Grzegorz Wnorski
ul. Zgody 1
05-816 Michałowice
NIP: 5221258047
 
 
 

Pracownia ul. Warszawska 31 05-092 Łomianki
Biuro projektowe w Pruszkowie: Oferta
Nasze biuro projektowe działa od 2006 roku. Zajmujemy się przygotowaniem projektów budynków przemysłowych, użytku publicznego i prywatnych. Projektujemy także wnętrza, dzięki czemu przygotowany przez nas obiekt tworzy spójną całość.
Udzielamy również porad i konsultacji w zakresie m.in. prawa budowalnego czy wstępnej wyceny inwestycji.
Projektanci WMW Architekci posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu wszystkie przygotowane przez nasze biuro architektoniczne projekty są najwyższej jakości. Dbamy o to, aby opracowywane przez nas plany obiektów spełniały zarówno wymagania klienta, jak i wymogi prawne.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świadczonych przez nas usług:
wielofazowe projektowanie architektoniczne (analizy wstępne, koncepcje, dokumentacja budowlana i wykonawcza)
inwentaryzacje i opinie techniczne obiektów.
przygotowanie dokumentacji do legalizacji obiektu budowlanego powstałego w warunkach samowoli
analizy chłonności terenu.

 
http://wmw-architekci.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.