SZUFLADA PROJEKTÓW AUTORSKA PRACOWNIA
Zachodnia 27
05-800 Pruszków
NIP: 1132277070
 
 

Ideą naszego zrzeszenia jest zapewnienie klientowi całego wachlarza usług niezbędnych do wykonania od podstaw projektu i jego kompleksowej realizacji. Wszystkie firmy z „Szuflady projektów” współpracują ze sobą od lat. Znamy się więc dobrze, wspieramy się wzajemnie i razem jesteśmy odpowiedzialni za całość zadania projektowego. Dzięki takim założeniom klient jest zadowolony z kompleksowej usługi wykonywanej przez równorzędnie odpowiedzialnych partnerów a nie przez podwykonawców, którzy odpowiadają tylko za mały wycinek pracy.
W ramach „Szuflady projektów” proponujemy usługi: architektów budowlanych, projektantów branżowych, geodetów, architekta wnętrz, projektanta zieleni, dekoratora okien. Na etapie wykonawstwa projektów: inspektora nadzoru, kierownika budowy, project managera, szefa ekipy oraz wykwalifikowanych pracowników budowy, stolarzy, szklarzy, wykonawcę zieleni.
Biuro projektowe „Szuflada projektów” jest również zrzeszeniem firm wykonujących zlecenia (m.in. projektowanie wnętrz) dla klientów biznesowych, w tym tworzenie spójnego wizerunku firmy i reklamy, zawierającego takie usługi jak: projekt strony internetowej, materiałów reklamowych, wydruki, dostosowanie biura – lokalu do materiałów reklamowych – projekt wnętrza, wykonawstwo, aranżacja. W usłudze tej, od początku bierze udział architekt wnętrz i plastyk, co daje zaskakujące efekty łączenia tak pozornie różnych branż. Usługa spójnej reklamy jest nową jakością prezentacji firmy.
Jako nowoczesne biuro projektowe proponujemy również, nową usługę na polskim rynku, dzięki której, nieruchomość, przeznaczona na sprzedaż nabiera lepszych cech, co ułatwia znalezienie nabywcy. Home staging jest bardzo popularną usługą w Europie i w Stanach Zjednoczonych, w Polsce dopiero odkrywamy zalety fachowego wsparcia podczas dostosowania przestrzeni nieruchomości pod sprzedaż. Niewielki koszt usługi i ewentualnych korekt wnętrza bardzo podnosi standard i odbiór przestrzeni przez potencjalnych nabywców a to przekłada się na znacznie wyższą cenę sprzedaży.
 
http://www.szufladaprojektow.pl/
 

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.