PRACOWNIA USŁUG PROJEKTOWYCH FORMAT
ul. Ogrodowa 10a
83-000 Pszczółki
NIP: 593-20-56-800
 
 
 
 
 
Pracownia Usług Projektowych "Format" s.c. zajmuje się projektowaniem zróżnicowanych co do funkcji obiektów budowlanych, takich jak:
budynki mieszkalne
hale magazynowe i produkcyjne
sklepy, hotele
projekty konstrukcyjne budynków
płyty fundamentowe i projektowanie fundamentów w trudnych warunkach gruntowych
ściany oporowe
Zajmujemy się również sprzedażą i adaptacją projektów powtarzalnych, poradami przy wyborze odpowiedniego budynku, jego usytuowania i dostosowania funkcji do potrzeb klienta. Prowadzimy też całość procesu związanego z wydaniem pozwolenia na budowę poprzez uzyskanie wszelkich warunków technicznych dla inwestycji, niezbędnych uzgodnień i decyzji.
KRÓTKAHISTORIA
Pracownia Usług Projektowych "Format" spółka cywilna powstała w roku 1997. Została zarejestrowana jako firma prowadząca działalność projektową, kosztorysową oraz doradczą w projektowaniu w budownictwie.
W roku 2000 pracownia rozszerzyła swoją ofertę o wykonywanie kosztorysów różnego typu. Kosztorysy wykonywane są w oparciu o program kosztorysowy Winbud Profesional.
Od 2003 roku jesteśmy przedstawicielami największych i najbardziej popularnych pracowni architektonicznych sprzedających tzw. projekty powtarzalne. Wykonujemy również adaptację projektów tych firm, służymy doradztwem technicznym oraz pełnimy w razie potrzeby rolę inspektora nadzoru autorskiego.
http://www.projekty-format.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Okna podwójnie zawieszone Również tradycyjny styl, popularne okno z podwójnym zawieszeniem otwiera się, unosząc dolne skrzydło lub opuszczając górne skrzydło okna. Podwójne zawieszenie oferuje również:

Duża wentylacja od góry lub dołu okna (lub obu)
Skrzydła przechylające się w celu łatwego czyszczenia z wnętrza domu
Skrzydła, które można łatwo usunąć w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw
Wszystkie okna produkowane przez nas mają bogaty wygląd. Będziesz mieć również szeroką gamę kolorów i opcji siatki, aby dopasować się do wystroju domu.

Z pojedynczym i podwójnym szybem otwiera się, przesuwając skrzydło przesuwne w kierunku środka okna. Ziemskie okna wykonane na zamówienie mają szybę pojedynczą lub podwójną (czasami nazywaną „lite”). Mogą być one produkowane w taki sposób, że możliwe jest użycie lewego lub prawego skrzydła.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.