PROJEKTOWANIE I NADZÓR BUDOWLANY Adam Nowicki
Długosza 11
60-101 Poznań
NIP:
 
693 276 014
http://adamnowicki.eu/


Oferuję
Adaptacje projektów typowych,
Wizualizacja budynku na potrzeby Inwestora,
Pomoc w zakresie uzyskania pozwolenia na budowę,
Nadzór i kierowanie inwestycjami budowlanymi,
Projekty indywidualne domów jedno- i wielorodzinnych, hal, zakładów produkcyjnych i usługowych, biur, pensjonatów, obiektów agroturystycznych,
Projekty inwentaryzacji oraz ocena stanu technicznego obiektu budowlanego,
Opracowanie kosztorysów inwestorskich i przedmiaru robót,
Doradztwo
Adaptacja gotowych projektów
Adaptacja składa się z dwóch części - obowiązkowej i dodatkowej. W części obowiązkowej, realizuję to wszystko, co jest wymagane do uzyskania pozwolenia na budowę, czyli:
przejęcia funkcji głównego projektanta budynku,
dostosowanie zakupionego projektu do "Decyzji o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowaniu Terenu". W przypadku braku "Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego" do wypisu i wyrysu z "Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego",
dostosowanie projektu do stref obciążeń konstrukcyjnych zgodnie z aktualnymi normami (projekt typowy zaprojektowany przed 2006 rokiem (zmiana normy obciążeniem śniegiem) oraz przed 2009 (zmiana normy obciążeniem wiatrem) projektant musi uwzględnić nowe współczynniki normowe w obliczeniach konstrukcyjnych)
sporządzenie projektu zagospodarowania działki - z naniesionym projektowanym budynkiem na mapie geodezyjnej przeznaczonej do celów projektowych.
Nadzór i kierowanie inwestycjami budowlanymi
Nadzór, Kierownik budowy
nadzór budowlany,
wykonywanie funkcji kierownika budowy,
doradztwo budowlane,
doradztwo przy odbiorach budowlanych,
przeglądy okresowe budynków
i budowli,
wypełnianie i uzupełnienia książek obiektów budowlanych,

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.