1050 PRACOWNIA ARCHITEKTURY
Reja 1/8
60-826 Poznań
NIP: 6221382635
 
 
61-661-1234
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://1050.pl/


Projekty architektoniczne
Od koncepcji po realizację i odbiór, prowadzimy inwestycję od strony projektowej na jej każdym etapie. Zajmujemy się koordynacją wszystkich branż, nadzorem projektowym nad wykonawcami oraz reprezentowaniem inwestora w trakcie całego procesu urzędowego.
Wnętrza
Oprócz projektów architektonicznych oferujemy także aranżację wnętrz - od prostej, polegającej na doborze elementów wyposażenia (umeblowanie, oświetlenie, kolorystyka itp.) po bardzo zaawansowaną, czyli na przykład zmiana układu funkcjonalnego, przemodelowanie wnętrz, renowacja.
Parki oraz tereny zielone
Od przydomowych ogrodów, małych skwerów i zieleni osiedlowej, po wielohektarowe założenia parkowe - tworzymy przestrzeń przyjazną ludziom, ale także idealnie wpasowaną w istniejący ekosystem.. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami od doboru roślin oraz utrzymania zieleni.
Wizualizacje / Animacje / Prezentacje
Do naszych projektów jak również dla klientów zewnętrznych przygotowujemy najwyższej jakości wizualizacje, profesjonalne animacje 3d oraz filmy promocyjne, jak również wirtualne spacery i prezentacje multimedialne.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.