PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA 1997 Sp.z o.o.
ul. Strusia 10
60-711 Poznań
NIP: 779-16-35-766
 
866 54 22
866 97 10
866 97 11
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.pa1997.pl/


Jako zespół projektowy działamy w niezmienionym składzie od 1993 roku - od 1997 pod obecną nazwą. Większość projektantów w poszczególnych branżach projektowych ma minimum kilkunastoletnie doświadczenie. Wszyscy posiadają dokumenty upoważniające do dostępu do informacji poufnych - wg standardów NATO – UE.
Architekci są członkami Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Izby Architektów RP . Pełnią tam także różne funkcje w statutowych organach tych organizacji.
W naszym dorobku znajdują się między innymi projekty obiektów użyteczności publicznej opracowywane dla: Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Banku Zachodniego WBK S.A., Credit Lyonnaise, współpracujemy także z bankiem PKO BP. Według naszego projektu powstała nowa siedziba TVP S.A. w Poznaniu.
Znaczącym zleceniodawcą jest dla nas Narodowy Bank Polski, dla którego sporządziliśmy kompleksowe projekty dotyczące zarówno nowych, jak i istniejących obiektów. Dla banku IBP (własność Credit Lyonnaise) pełniliśmy obowiązki inwestora zastępczego, odpowiadając za projekt, nadzór inwestorski, koszty i termin realizacji.
Równie istotną część naszych dotychczasowych dokonań projektowych stanowią prace dotyczące projektów dla budownictwa mieszkaniowego. Naszymi klientami była większość poznańskich inwestorów w tej branży. Wykonywaliśmy zarówno projekty wolnostojących obiektów w „dziewiczym” terenie, jak i śródmiejskich budynków plombowych w bezpośrednim sąsiedztwie sieci magistralnych. Każde opracowanie było indywidualne, żadne nie było adaptacją projektu powtarzalnego.
Trzykrotnie byliśmy nagradzani wielkopolskim „Złotym ołówkiem" (nagroda za najlepsze wielkopolskie realizacje architektoniczne). Otrzymaliśmy też nagrodę Jana Baptysty Quadro za zrealizowany budynek dydaktyczny Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza.
Zespół nasz posiada stosowne doświadczenie i kompetencje nie tylko w projektowaniu (od 1981r.), lecz również w szeroko rozumianej obsłudze inwestorskiej, czyli budowie programu inwestycji i jej budżetu, uzyskiwaniu niezbędnych dokumentów do projektowania i realizacji, pełnienia nadzoru inwestorskiego, obsługi prawnej itp. wno nowych, jak i istniejących obiekt IBP (własność Credit Lyonnaise) pełniliśmy obowiązki inwestora zastępczego, odpowiadając za projekt, pełnienia nadzoru inwestorskiego, obsługi prawnej it

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.