PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO WYKONAWCZE POLPROJEKT Sp.zo.o.
Grunwaldzka 165 E/ 47-48
60-322 Poznań
NIP: 7781313564
 
8600295
8600299
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.polprojekt.pl/


Przedsiębiorstwo POLPROJEKT zostało założone w styczniu 1998 roku przez: Krystynę Borowską i Ryszarda Nowaka, którzy nieprzerwanie stanowią zarząd firmy.
Wykonujemy kompleksowe, wielobranżowe opracowania dokumentacji projektowych wraz z prowadzeniem, w imieniu Inwestorów, spraw formalno – prawnych inwestycji.
Zakres naszej działalności obejmuje większoś? rodzajów budownictwa, jak:
Budownictwo mieszkaniowe
Budownictwo użyteczności publicznej
Budownictwo przemysłowe
Obiekty handlowe
Obiekty drogowe
Obiekty sieci uzbrojenia technicznego
Firma PolprojektWspółpracujemy z Inwestorami polskimi i zagranicznymi, projektując obiekty i nadzorując ich wykonanie na terenie całego kraju.
Firma dostosowuje zakres świadczonych usług do życzeń i wymagań Inwestorów.
Do realizacji tych zadań zatrudniamy zespół wysoko kwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w projektowaniu i prowadzeniu inwestycji, mających do dyspozycji biuro wyposażone w nowoczesny sprzęt, w pełni skomputeryzowane.
Szczególnie dbamy o rzetelną, fachową i terminową obsługę klientów.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.