PRACOWNIA PROJEKTOWA 77
Grodziska 37/4
60-363 Poznań
NIP: 777-112-93-27
 
 
662-44-12
501-633-552 Adam Jeske
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.pracownia77.pl/


Pracownia Projektowa 77 powstala w 2007 roku.
Jako Autorska Pracownia Architektoniczna specjalizujemy sie w projektowaniu indywidualnych obiektow kubaturowych, dostosowujac zarowno wizje, jak i efekt koncowy, do przewidzianego na ten cel budzetu.
Wykonujemy wstepne oceny lokalizacji inwestycji, koncepcje urbanistyczno-architektoniczne, wielobranzowe projekty budowlane i wykonawcze obiektow kubaturowych, a takze projekty wnetrz i nadzory przy prowadzeniu robot budowlanych. Z poczatkiem roku 2010 zrealizowalismy i zakonczylismy zgodnie z planowanymi terminami nasz projekt unijny "Rozbudowa pracowni projektowej poprzez zakup nowego wyposazenia i wdrozenie nowoczesnych technik projektowych" zlozony na konkurs dla Dzialania 1.1 Rozwoj mikroprzedsiebiorstw w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Dzieki temu stworzylismy dwa nowe miejsca pracy i tym samym powiekszylismy mozliwosci produkcyjne przedsiebiorstwa. Wprowadzilismy rowniez najnowoczesniejsze techniki projektowe umozliwiajace zautomatyzowanie procesu kreslenia i szybsze tworzenie dokumentacji. Liczymy, ze nowatorskie, multimedialne podejscie do procesu projektowania poszerzy grono potencjalnych klientow. W dluzszej perspektywie zwiekszy to konkurencyjnosc przedsiebiorstwa oraz otworzy mozliwosci dalszego rozwoju - przyjmowania wiekszych zlecen od wymagajacych inwestorow oraz konkurowania z wiodacymi na rynku pracowniami architektonicznymi.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.