PRO STUDIO BIURO PROJEKTOWE Sp.zo.o.
ul. Wojskowa 6
60-792 Poznań
NIP:
 
 
61 663 87 35
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://pro-studio.net.pl/


Biuro projektowe PRO STUDIO
Firma istnieje od 1991, zajmując się obok projektowania i przygotowania inwestycji, również wykonawstwem.
W roku 1996 po przekształceniu powstała obecnie działająca Pracownia Projektowa Pro Studio specjalizująca się w projektowaniu architektury współczesnej oraz w adaptacjach i opracowaniach architektury zabytkowej, obiektów objętych ochroną konserwatorską. Mocną stroną naszej pracowni jest możliwość kompleksowego opracowywania od założeń urbanistycznych aż po szczegółowo rozwiązane detale architektury wnętrz. Każdy projekt może być opracowany w zakresie architektury i architektury wnętrz, przy profesjonalnym podejściu w każdej fazie projektowania.
W ramach nurtu związanego z architekturą współczesną podejmujemy bardzo szeroki wachlarz tematów, takich jak budynki użyteczności publicznej; biura, kompleksy konferencyjne, ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe, obiekty sportowe itp.
Nie unikamy również tematów w małej skali - domów i rezydencji, które pozwalają na zachowanie bezpośredniego kontaktu z człowiekiem i jego podstawowymi potrzebami, co z kolei jest niezbędnym elementem projektowania architektury w ogóle.
Wielkie zamiłowanie do architektury o wartości zabytkowej, poczucie stałego związania z jej korzeniami w każdym podejmowanym nowym zadaniu, spowodowało rozwinięcie się równolegle drugiego nurtu naszej działalności, w którym zajmujemy się adaptacjami i opracowaniami obiektów zabytkowych. Jest to tym bardziej uzasadnione, że w naszym zespole pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie i z dużą wiedzą historyczną...

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.