SIS ARCHITEKCI Sp.zo.o
Karola Libelta 1a/2
61-706 Poznań
NIP: 7831741553
 
 
501-710-227
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://sisarchitekci.pl/


Biuro SIS Architekci proponuje swoim klientom kompleksową ofertę usług projektowych. Od pomocy w uzyskaniu niezbędnych do realizacji inwestycji dokumentów, po wykonanie projektu. Nie boimy się odległości – przyjmujemy i realizujemy zlecenia na terenie Poznania i całego kraju. Cennik ustalamy indywidualnie z każdym klientem, w zależności od zakresu prac i wielkości inwestycji. Lubimy rozmawiać, z doświadczenia wiemy, że wymiana myśli, jest jedyną drogą do powstania niepowtarzalnych idei.
Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi projekty architektoniczne:
Projekty architektoniczne:
wielobranżowe, budowlane i wykonawcze domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, obiektów i hal przemysłowo-produkcyjnych, obiektów hotelarsk
budowy, przebudowy, rozbudowy, zmian sposobu użytkowania, rozbiórek obiektów budowlanych
aranżacji wnętrz
adaptacji projektów katalogowych
termomodernizacji
domów energooszczędnych i pasywnych
wizualizacje
Dokumentacja:
konieczna do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę
uzgodnień i opinii rzeczoznawców do spraw sanitarno-higienicznych
zabezpieczeń przeciwpożarowych i BHP
Kompleksowa obsługa inwestycji:
analiza możliwości zabudowy terenu
wstępne założenia projektowe dla potrzeb decyzji o warunkach zabudowy
materiały promocyjne i reklamowe inwestycji
obsługa formalno-prawna inwestycji
Inne:
audyt i certyfikaty energetyczne
nadzór autorski, inwestorski
kosztorysowanie i przedmiar robót
opinie i ekspertyzy techniczne

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.