DOMY NIETYPOWE
Ogrodowa 21
62-081 Chyby
NIP:
 
 
606499446
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://domynietypowe.pl/


„Domy NIEtypowe” to firma, która powstała by zając się projektem twojego wymarzonego domu. Nasze doświadczenie, sprawne i szybkie działanie pomoże uzyskać Tobie niezbędne uzgodnienia, a na samym końcu pozwolenie na budowę.
U nas zamówisz projekt z najlepszych katalogów, zlecisz jego adaptację, dokonasz wszystkich niezbędnych zmian. Mamy siedzibę w Poznaniu, ale nasze projekty realizujemy na terenie całego kraju .
ADAPTACJA PROJEKTU
Jest to niezbędna procedura wymagana przepisami Prawa Budowlanego polegająca na sprawdzeniu i dostosowaniu projektu gotowego do lokalnych uwarunkowań administracyjnych, klimatycznych oraz gruntowych, a także indywidualnych preferencji Inwestora.
W ramach adaptacji przygotowujemy :
projekt zagospodarowania działki (wrysujemy wybrany dom wraz z przyłączami na mapę do celów projektowych),
dostosujemy fundamenty do lokalnych warunków gruntowo-wodnych (w tym celu wymagane są badanie geologiczne gruntu, które można zlecić u nas w firmie)
sprawdzimy konstrukcję więźby dachowej (dla danej strefy obciążenia śniegiem i wiatrem)
uzyskamy niezbędne dokumenty oraz pozwolenia,
dostosujemy budynek do indywidualnych wymagań Inwestora
polecimy Kierownika Budowy.
PROJEKTY TYPOWE
Tylko u Nas zyskujesz możliwość zakupu „typowych projektów” najlepszych pracowni w Polsce. Dzięki dobrej współpracy z naszymi Partnerami jesteśmy w stanie zaoferować Tobie konkurencyjne ceny, szybką dostawę, a nawet zwrot lub wymianę wybranego projektu.
Przed zakupem przeanalizujemy twoją działkę, omówimy usytuowanie budynku, a nasz architekt „dopasuje dom” do twoich indywidualnych potrzeb.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.