ENDE Marcin Lewandowicz
Zielona 1
62-004 Czerwonak
NIP: 784 119 41 01
 
 
61 852 57 66
603 135 498
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://ende.com.pl/

ENDE Marcin Lewandowicz
ul. Kazimierza Wielkiego 14a/2
61-863 Poznań


O BIURZE
Pracownia projektowa założona w 1997 roku. Firma zajmuje się prowadzeniem inwestycji począwszy od pracy nad programem funkcjonalno-przestrzennym inwestycji, poprzez wariantowanie projektu na etapie koncepcji, wykonanie dokumentacji projektowej aż po nadzór nad tematem do momentu przekazania obiektu do odbioru. Firma wykonuje projekty indywidualne budynków, wnętrz oraz wzornictwa przemysłowego.
Oferta:
Projektowanie architektoniczne obiektów kubaturowych oraz wnętrz.Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz warsztatowych.Koordynacja międzybranżowa.Doradztwo techniczne w zakresie budowlanym, funkcjonalnym, formalno-prawnym oraz estetycznym.Nadzory autorskie bad realizacją zaprojektowanych obiektów.Planowanie finansowe inwestycji, kosztorysowanie obiektów.Doradztwo i dobór materiałowo – kolorystyczny elementów wykończenia elewacji oraz wnętrza.Doradztwo w zakresie biernej ochrony cieplnej budynku oraz wykonywanie obliczeń termicznych i ekspertyz.Projektowanie obiektów małej architektury, mebli, designu oraz elementów identyfikacji graficznej.Wizualizacje przestrzenne architektury i wnętrz.Realizacja kompleksowa inwestycji w zakresie budownictwa mieszkalnego oraz wnętrz.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.