360 ARCHITEKCI Sp.Jawna
Głogowska 31/33
60-702 Poznań
NIP: 7792403294
 
 
509 215 005
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://360architekci.pl/


Biuro 360architekci to firma zajmująca się koordynacją projektów wielobranżowych, architektonicznych oraz zbiorczych dokumentacji wielobranżowych. Do głównych naszych zadań należy sporządzanie projektów wykonawczych. Biuro współpracuje z lokalnymi pracowniami projektowymi (konstrukcje, technologia, instalacje) oraz wykonawcami.
Realizujemy w szczególności, projekty dla firm związanych z branżą spożywczą.
W naszej ofercie znajdują się także projekty domów typowych energooszczędnych. Projektujemy również domy dla konkretnego klienta, który oczekuje projektu niepowtarzalnego, spełniającego jego oczekiwania użytkowe.
Doradztwo
Zapewniamy pomoc w przygotowaniu inwestycji, chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej działki, pomożemy w formalnościach związanych z uzyskaniem niezbędnych warunków lub opracowań np.: warunki zabudowy, mapa do celów projektowych, badania geologiczne itp.
Koncepcja
W celu dostosowania programu użytkowego i wyglądu obiektu do oczekiwań inwestora, oferujemy wykonanie koncepcji architektonicznej. Zakres opracowania zawiera zestawienie podstawowych rysunków architektonicznych tj.: rzuty, przekroje, elewacje, wizualizacje lub model 3D.
Projekt budowlany (do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę)
Zakres projektu budowlanego zawiera wszystkie niezbędne rysunki architektoniczno-konstrukcyjne wraz z opracowaniami branżowymi, projektem zagospodarowania terenu oraz konieczne do uzyskania pozwolenia na budowę uzgodnienia (np.: ppoż , bhp, sanepid, …). W razie potrzeby służymy pomocą w formalnościach związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę
Projekt wykonawczy
W przypadku skomplikowanych konstrukcji oferujemy wykonanie projektów wykonawczych. Istnieje możliwość sporządzenia przedmiarów robót budowlanych, kosztorysów inwestorskich lub szczegółowych.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.