SPACELAB Agnieszka Deptuła
Pomorska 12
62-040 Puszczykowo
NIP: 7771871860
 
 
605 44 55 50
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.spacelab.com.pl/


Spacelab to laboratorium przestrzeni.
To pracownia architektoniczna z Poznania, która realizuje projekty również w odległych lokalizacjach.
Tworzymy projekty budynków wraz z dopracowanym detalem i projekty wnętrz dopasowane do ich użytkowników.
Cenimy realizacje, w których architekturę dopełnia przemyślane wnętrze więc naszą specjalnością stały się projekty domów i rezydencji realizowane w formule „budynek + wnętrze”.
Towarzyszymy inwestorom na wszystkich etapach inwestycji : od warunków zabudowy, poprzez projekt architektoniczny, projekt wnętrz, aż po realizację.
Rekomendujemy sprawdzonych wykonawców budowlanych i wykonawców wnętrz.
Współpracujemy z doświadczoną firmą, która poprowadzi Twoją budowę według naszego projektu i przejmie ciężar jej logistyki.
Ta ścisła współpraca zapewnia Inwestorom spokój oraz realizację inwestycji zgodnie z projektem. My możemy skupić się na dopracowaniu wizji z klientem.
Projekt
Współpracę z Inwestorem rozpoczynamy od analizy potencjału i uzyskania warunków zabudowy.
Zlecamy wykonanie podkładów geodezyjnych oraz badania gruntowe terenu inwestycji.
W Twoim imieniu poprowadzimy obsługę formalno-prawną projektu.
Współpracujemy z geodetami, rzeczoznawcami, pracownią geotechniczną i urbanistyczną.
Realizujemy nadzory autorskie na budowie.
Jesteśmy partnerem w wyborze sprawdzonych wykonawców.
Polecimy Ci kierownika budowy oraz sprawdzonego specjalistę, który poprowadzi Twoją inwestycję dbając o jakość robót oraz o techniczną i estetyczną stronę realizacji.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.