PRACOWNIA PROJEKTOWA Jakub Urbaniak
Rusa 8/33
61-245 Poznań
NIP: 6652643431
 
 
601 761 983
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://jupp.pl/


Opracowujemy pełnobranżowe projekty budowlane wraz z wizualizacjami. Oferujemy kompleksową obsługę całego procesu inwestycyjnego, od pomysłu do uzyskania pozwolenia na budowę. Prowadzimy sprzedaż projektów typowych wraz z ich adaptacją. Pełnimy nadzór autorski na budowie. Doradzamy w zakresie możliwości realizacji zamierzenia budowlanego. Uzyskaj wszystkie niezbędne formalności oraz opracowania do pozwolenia na budowę w jednym miejscu. Doradzimy, ukierunkujemy w celu osiągnięcia optymalnego efektu. Oferujemy projekty budynków energooszczędnych. Wykonujemy charakterystykę oraz świadectwa energetyczne budynków i mieszkań.
Wykonujemy:
–koncepcje architektoniczne i urbanistyczne
–projekty architektoniczno-budowlane
–projekty konstrukcji
–projekty instalacji wod.-kan., c.o., wentylacji, gaz
–projekty instalacji elektrycznych i teletechnicznych
–projekty technologiczne
–projekty drogowe
–projekty wnętrz
–świadectwa charakterystyki energetycznej budynków
Etapy procesu budowlanego:
–pomiary inwentaryzacyjne
–konsultacje z klientami
–koncepcje architektoniczne
–projekty budowlane
–pozwolenia formalno-prawne
–uzgodnienia międzybranżowe
–uzgodnienia z rzeczoznawcami
–projekty wykonawcze
–detale projektowe
–projekty wnętrz
–badania energooszczędności budynków
–nadzór autorski na budowie

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.