BIURO INWESTYCJI BUDOWLANYCH CONSULTING Jakub Kliś
Przybyszewskiego 43a/17
60-356 Poznań
NIP: 9720901693
 
61 661 10 71
660 951 915
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.bibcon.pl/


"Biuro Inwestycji Budowlanych - Consulting" zostało założone w 2015 roku i jest kontynuacją działalności projektowej i doradztwa w branży budowlanej prowadzonej od lat 90-tych przez mgr inż. Karola Przystańskiego oraz jego zespół projektowy pod nazwą "Biuro Inżynierskie i Prawne Comproj Consulting Poznań". Od początku założenia firmy, ambicją jej właściciela i pracowników było rozwijanie usług projektowych, inżynierskich i eksperckich w zakresie rynku i prawa w branży budowlanej. "BIBCon.pl" korzystając z dorobku i wiedzy zgromadzonej w codziennej pracy z Klientami oraz na budowach tworzy zgrany zespół ekspertów, w skład którego wchodzą architekci, inżynierowie konstruktrzy oraz jako nowość na rynku marketingowcy, graficy i prawnicy specjalizujący się w branży budowlanej.
Firma "BIBCon.pl" to gwarancja świadczenia profesjonalnych usług projektowych i doradczo -szkoleniowych w branży budowlanej kierowana do osób indywidualnych prowadzących działalność, małych i średnich deweloperów oraz wykonawców, działów akwizycji pod inwestycje, działów sprzedaży mieszkań i budynków oraz działów reklamy i strategii marketingowych.
Biuro projktowe "BIBCon.pl" obsługuje także osoby prywatne pomagając im realizować swoje marzenia oraz inwestycje budowlane od pomocy w wyborze działki budowlanej, poprzez projekt, urzędy, pozwolenie na budowę, nadzorze budowlanym i na budowie kończąc.
Działalność firmy - biura projektowego koncentruje się na czterech obszarach:
-projektowanie budynków i innych obiektów budowlanych w pełym zakresie,
-obniżanie zapotrzebowanie na energię w projektowanych i istniejących budynkach,
-wykonywanie analiz marketingowych, planowanie i wdrażanie strategii sprzedażowych i wizerunkowych firm deweloperskich i wykonawczych,
-obsługa inżynierska i prawna inwestycji budowlanych.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.