FDA ARCHITEKCI
Ugory 75/2
61-623 Poznań
NIP: 763 197 92 15
 
 
609 001 905
693 114 446
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adam Żarczyński

SIEDZIBA
ul. Kręta 3
64-700 Czarnków

Biuro projektowe FDA Architekci to pracownia działająca z powodzeniem na rynku od 2009 roku.Nieprzerwanie od wielu lat zdobywamy doświadczenie w zakresie projektowania budynków użyteczności publicznej, przemysłowych oraz mieszkalnych, stawiając na odważne i niekonwencjonalne rozwiązania architektoniczne. FDA Architekci kierowane jest przez grupę ludzi, których łączy pasja twórczego kreowania otaczającej materii.
Fresh – Dzielimy podobne podejście do architektury i wszystkiego co z nią związane. Staramy się aby nasze projekty były świeże, przemyślane i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszego klienta.
Design – Zajmujemy się projektowaniem architektury, a także architektury wnętrz. Pracujemy nad zleceniami poczynając od dużych obiektów budowlanych, do niewielkich detali. Każdy temat daje nam wielką radość tworzenia i ogromną satysfakcję.
Architects – Trzon zespołu FDA stanowią doświadczeni i wysoce wykwalifikowani architekci, posiadający wieloletnią praktykę zdobytą w biurach polskich i zagranicznych. Dzięki temu każdy klient może liczyć na profesjonalną i sprawną współpracę.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.