JC ARCHITEKCI Joanna Czarnecka
Grochowe Łąki 7a
61-752 Poznań
NIP: 7811790519
 
 
665 924 100
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.jcarchitekci.pl/


Firma JC Architekci oferuje pełną obsługę procesu inwestycyjnego od uzyskania warunków poprzez nadzór autorski do pozwolenie na użytkowanie. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami branżowymi (konstrukcja, instalacje sanitarne i instalacje elektryczne).
Zakres naszych usług projektowych obejmuje:
prace przedprojektowe;
projekty koncepcyjne;
projekty budowlane;
projekty wykonawcze;
projekty małej architektury;
projekty stoisk targowych;
projekty wnętrz;
prowadzimy nadzory autorskie;
kosztorysowanie oraz optymalizacja inwestycji;
uzgodnienia z rzeczoznawcami ds. pożarowych, BHP oraz higieniczno-sanitarnymi;
pomoc w zakresie procesu inwestycyjnego (obieg dokumentów formalno-prawnych celem uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę).
Sporządzamy pełno-branżowe projekty:
nowoczesnych domów jednorodzinnych;
budynki wielorodzinnych;
budynków użyteczności publicznej;
nietypowych konstrukcji inżynierskich;
obiektów przemysłowych – hale produkcyjne i magazynowe;
budynki socjalne;
wnętrz prywatnych i publicznych;
zagospodarowania przestrzeni;
analizy urbanistyczne.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.