RUUM Maciej Witczak
Bukowska 31/6
60-555 Poznań
NIP: 5941515265
 
 
501 125 397
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://ruum.pl/


ADRES:
ul. Jana Brzechwy 3
73-200 Choszczno

Biuro architektoniczne Ruum zostało założone w 2008r przez architekta Macieja Witczaka. Działania biura skupiają się na projektowej obsłudze inwestycji budowlanych w zakresie architektury, urbanistyki i wnętrz na terenie całej Polski. Współpracując z grupą doświadczonych architektów i inżynierów dbamy o zapewnienie innowacyjnych i twórczych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Portfolio biura Ruum obejmuje projekty: domów jednorodzinnych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych, architektury przemysłowej, budynków użyteczności publicznej, budynków biurowych, centrów handlowych, obiektów rekreacyjnych i sportowych, wnętrz, a także adaptacje, rozbudowy i modernizacje obiektów istniejących
W ramach kompleksowej usługi oferujemy:
analizy chłonności działek
inwentaryzacje obiektów istniejących
pełna obsługę formalno- prawną : m.in. pomoc w uzyskaniu warunków zabudowy, uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę oraz wszelkich decyzji administracyjnych wynikających z charakteru inwestycji
projekty budowlane, wykonawcze,
przetargowe w zakresie architektury, konstrukcji, instalacji sanitarnych i elektrycznych, teletechniki oraz technologii
ekspertyzy techniczne, oceny stanu technicznego budynków istniejących
obsługę geodezyjną, geologiczną oraz operaty wodno-prawne
wielobranżowe projekty koncepcyjne
tworzenie materiałów reklamowych promujących inwestycję
sporządzanie raportów oddziaływania na środowisko
nadzory autorskie
kosztorysy, przedmiary robót i specyfikacje techniczne

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.