EASY PROJECT Sp.zo.o.
Władysława Pniewskiego 7
60-692 Poznań
Wiemy, że budowa to nie tylko projekt, ale również realizacja. Easy project specjalizuje się w projektowaniu, prowadzeniu i nadzorze prac budowlanych, ale  również samodzielnie poprowadzimy budowy domu pod klucz jako generalny wykonawca inwestora. 
 
61 415 13 20
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://easyproject.net.pl/

Nasze doświadczenie to:
budowa domu pod klucz,
organizacja budowy pod klucz,
pełnobranżowy nadzór inwestorski,
inwestorstwo zastępcze,
zarządzanie projektami, kontraktem,
przeprowadzenie i organizacja przetargów,
przygotowanie umowy o roboty budowlane i prace projektowe,
kosztorysowanie,
DORADZAMY
Pokierujemy budową od powstania projektu aż do ostatniego etapu jego budowy. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces inwestycji. Zatroszczymy się o każdy niezbędny drobiazg! Uzyskamy:
warunki zabudowy, pozwolenie na budowę,
mapę do celów projektowych, opinię geotechniczną,
zorganizujemy decyzję środowiskową oraz pozwolenie wodnoprawne,
będziemy doradzać w kwestiach formalno – prawnych i administracyjnych,
przygotujemy umowę o roboty budowlane i prace projektowe,
opracujemy studium wykonalności inwestycji,
wykonamy inwentaryzację budynku,
zorganizujemy samodzielność lokalu.
 
NIP: 779 236 98 93

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.