MOM
ul. Woźna 9C/5
61-777 Poznań
Biuro architektoniczne MOM-Architects jest profesjonalną firmą projektową, nagradzaną w wielu konkursach architektonicznych.
Siłę naszego logicznego myślenia wspomagamy oprogramowaniem BIM. Projektujemy w pełni wykorzystując potencjał Archicada.  
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://mom-architects.com/

Michał Cichy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
503 521 444

Piotr Januszewski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
691 976 207

Bartosz Karczewski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
889 035 343

Nastawiamy się na współprace z konstruktorami oraz instalatorami przy pomocy wymiany plików w formacie IFC. W naszej pracowni wykorzystujemy pełen wachlarz narzędzi.
Stawiamy na zrównoważone projektowanie, przez co rozumiemy odpowiedni wkład potencjału myślowego na etapie koncepcji, planowanie procesu projektowego, co skutkuje sprawną i bezproblemową realizacją.
Poświęcamy wiele uwagi analizom oraz staramy się w jak najbardziej czytelny sposób przedstawić projekt.
W zakres naszej działalności wchodzą :
projektowanie architektoniczne
wzornictwo przemysłowe – design
projektowanie wnętrz
wizualizacje fotorealistyczne
identyfikacja wizualna
makiety architektoniczne
inwentaryzacje

INWENTARYZACJE
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ:
Oferowana przez nas usługa narodziła się z obserwacji ofert nieruchomości dostępnych na rynku obecnie. Brakuje im wsparcia odpowiedniej jakości materiałami prezentacyjnymi, dlatego nawet najbardziej atrakcyjne oferty nie przyciągają uwagi potencjalnych najemców/kupców.
ZAKRES USŁUGI INWENTARYZACJA:
Usługa przygotowania kompleksowej oferty marketingowej nieruchomości obejmuje:
–przeprowadzenie precyzyjnych pomiarów inwentaryzacyjnych za pomocą dalmierza;
–wykonanie profesjonalnych rzutów z aranżacją, wymiarami i powierzchnią pomieszczeń;
–wykonanie wysokiej jakości zdjęć nieruchomości;
–sporządzenie obszernego opisu tekstowego nieruchomości oraz jej lokalizacji;
–opcjonalnie możliwe jest wykonanie prezentacji w postaci „spaceru 3D” po obiekcie.
ZAKRES USŁUGI PROJEKT:
Oferujemy również usługi projektowe dla osób planujących remont/rearanżację nieruchomości. Zakres projektu może obejmować zarówno proste aranżacje układu na rzutach jak i kompleksowy projekt wnętrz z wizualizacjami i rysunkami detali włącznie.
DO KOGO KIERUJEMY OFERTĘ:
Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z agencjami nieruchomości i deweloperami pragnącymi podnieść atrakcyjność swojej oferty.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.